Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom, amiért fölmentem az exemhez megvigasztalni?

Figyelt kérdés

Szerinte még mindig érez irántam valamit, pedig ez nem igaz, néha beszélünk, de egyébként semmi több. Azóta neki is lett egy barátnője, akivel pont a napokban szakítottak, azt mondta azért, mert nem működött. Facebookon rám írt, nagyon maga alatt volt, kérdezte, hogy nem mennék át hozzá beszélgetni, én meg átmentem, hogy fölvidítsam kicsit. Párom dolgozott, úgyhogy hagytam egy üzenetet az asztalon, hogy hova mentem, és hogy, csak 1-2 órát maradok. Tényleg nem maradtam tovább, és mikor hazaértem, már párom is otthon volt, és nagyon mérges volt. Soha nem láttam még ilyen dühösnek, legalábbis rám, nagyon rosszul esett ez most neki, hogy képzeltem ezt, mikor tudom jól, hogy ő még érez irántam valamit, nem is azért hívott át, mert szerelmi bánata volt, vagyis lehet, hogy az volt, de nem amiatt a lány miatt, vele is biztos azért szakított, mert még engem szeret, stb, stb... Meg se bírtam szólalni, csak mondta és mondta, aztán elment fürödni, és aludni, aznap este már hozzám se szólt. Pedig én nem akartam őt megbántani, ha tudtam volna, hogy így reagál, át sem megyek.

Szerintetek igaza volt a páromnak? Ti is így reagáltatok volna?


2016. febr. 20. 07:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan.
2016. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit korábban kellett volna tisztázni, hogy ezen a téren kinek mi fér bele.

Semmit nem lehet megtudni rólatok, nem tudjuk, mikor ért véget az előző kapcsolatod és miért, a pároddal mióta vagytok együtt... Így inkább meg se próbálom kitalálni, van-e alapja a féltékenykedésének, vagy nincs.

2016. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Ès hogy vigasztaltad?Össze bujtatok ès simizted a buksiát?Èn sem nèztem volna jó szemmel,de nem hisztiztem volna.De lehet mèg igaza is van a párodnak,mèg nincs rajtad túl az exed.
2016. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

nyilvános helyen találkozz vele legközelebb, ha fontos.


egyébként gyanús az exed viselkedése tényleg.

2016. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%

Elég szolidan viselkedett.

Azt nem mondom, hogy lekevertem volna egy pofont, de megszüntettem volna veled a kapcsolatot, ebben biztos lehetsz.

2016. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Neked tetszene, ha eljárna az exéhez megvigasztalni? Ugyan...
2016. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Két éve szakítottunk, vagyis hát én szakítottam, mert túl sokat féltékenykedett. Akkoriban váltottam munkahelyet, és ott ismertem meg a mostani párom.

Nem, nem bújtunk össze, sőt, én direkt a fotelbe ültem, ő meg a kanapén, és beszélgettünk, próbáltam kicsit fölvidítani.

2016. febr. 20. 08:30
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

nem is értem...

két éve szakítottál vele, akkor mit érdekel? :D szerintem nem az ex dolga ez, ha nincsenek barátai így járt. teljesen jogosan akadt ki a párod

2016. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Elárulom neked, ha egy párkapcsolatban az egyik fél visszamegy 1-2 órára "meglátogatni" az exet, az emberek legalább 90-95%-a kiakadna. Én is kiakadnék, és te is ugyanúgy kiakadnál.
2016. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%

Jogosan akadt ki. Nem is értem hogy fér ez bele másoknál egy párkapcsolatba.

Ne viccelj már, hogy lenne normális dolog az exünket vigasztalgatni?

Pfff....

Kellene a @nak egy ilyen nő.... Nem hogy nem szólnék hozzád, de már b @sztalak is volna ki mint macskát szarni.

2016. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!