Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy kérés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy kérés, hogy szóljon, ha jön?

Figyelt kérdés

Megkértem a barátom, hogy szóljon, amikor elindul otthonról vagy úton van, hogy tudjam, hogy jön, mikorra várható. Ekkor azt kaptam hogy: "hogy el tudd küldeni a másikat mi?".

Nem ilyesmi miatt akarom tudni, hanem mert a szüleimmel élek, ők is jó, ha tudják hogy jön valaki(apukám este néha már csak alsógatya-pólóban van, szíve joga, de nem akar kellemetlen szituba keveredni). És várhassam, ne akkor kezdjek el pl hajat mosni, megvárjuk az ebéddel, ne akkor menjek el vásárolni/ügyetintézni.

És továbbra sem szól...


2016. febr. 20. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ez bunkó dolog tőle. ez a minimum hogy szól.
2016. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy milyen hangnemben és stílusban mondta:


1. lehet úgy értelmezni, hogy poénból mondja a másik, viccelődve

2. de lehet ez durva is, ha tényleg komolyan gondolja


Itt nem tudom, hogy hogy mondta neked, de szerintem csak poénból mondta és csak te reagáltad túl a dolgot.

2016. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk ilyeneket nyomatni, de mi csak poénból.
2016. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt már hogy poénosan mondta persze, de legutóbb annyira nem és kicsit rosszul esett. Viszont rosszabb, hogy nem szól, legutóbb így nem voltam itthon, mert boltba mentem és felhívott, hogy miért mentem boltba, ő is ment volna. De hát ha nem tudom mikor jön és a bolt bezár... :S
2016. febr. 20. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Nulla kommunikáció, gratulálok neki. Miért jó neki ezek szerint, hogy lesz..rja a másikat?

Pedig tényleg nem nagy kérés.

2016. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vakondka ***** válasza:
Mondd el neki, hogy számodra ez fontos és azt is hogy miért. Lehet nem fogta fel elsőre.
2016. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"hogy el tudd küldeni a másikat mi?"


Ha ezt úgy a semmiből és komolyan mondta, akkor azt mondanám neki, hogy többet nem is kell szólnia, mert nem is kell jönnie.

Ha poénból, akkor elmagyaráznám neki a lényeget a kérdéssel kapcsolatban. Azaz azt, amit te is leírtál. Szép lassan, hogy megértse.

2016. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!