Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi flörttel kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy0309 kérdése:

Munkahelyi flörttel kapcsolatosan szeretném kikérni a véleményeteket . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Munka kezdés előtt a dohányzóba várom a többieket .

Kb 4 hónappal ezelőtt vettem észre hogy napról-napra egy srác több alkalommal is figyelget egyre többször néz a szemembe .

Egy cégnél dolgozunk de nem egy területen .

Eleinte csak pillantások voltak s utána már szemezések .

Olyan intenzíven csinálta hogy ha nem találkozott a nézésünk akkor addig forgott s nézett amíg nem néztem rá .

Ezt kollégái is észre vették és úgy alakították a helyzetet a szünetben hogy ne tudjuk egymásra nézni .

Utána egy kicsit vissza vett a tempóból s kevesebbet találkoztunk. Ekkor még vidéken lakott a barátnőjével .

De amióta be költöztek vidékről , azóta egyre többet szemezget velem megint de most már körültekintőbben teszi hogy ne vegyék észre a kollégái.

Beszélni nem beszélünk csak szemezünk .

És persze mindent megfigyel ami velem kapcsolatos .

Pl : Milyen cigit szívok , miről beszélgetek stb.

És hogy rá nézek-e ...

Ha tehetjük akkor alkalmazkodunk egymás szünetéhez hogy egyszerre tudjunk kint lenni .

Szerintem egy kis flörtnél több van közöttünk .

Vonzódom hozzá és úgy érzem hogy ő is hozzám.

De nem működne közöttünk egy kapcsolat mivel nagyobb kor különbség van köztünk .

Kb 20 évvel vagyok idősebb tőle .

És persze a kapcsolatába sem szeretnék bekavarni .

De sem ő sem én nem tudjuk megállni hogy ne nézzük egymást .

Sajnos tanácstalan vagyok hogy mit is kellene tennem ebbe a helyzetbe .

Szerintetek lehet ebből valami ?

Mi a véleményetek ?

Várom a normális hangvételű válaszaitokat amit előre is köszönök .



#munkahely #flörttel #szeretném kikérni a véleményeteket hogy mit
2016. febr. 20. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Azert nez mer meg akar fektetni.

Te azert nezed mert megfektetned.

A tobbit dontsd el magad.

2016. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj de édibédikehhh... Hát, ha azt szeretnéd, hogy valaki a magáévá tegyen párszor, aztán lekoptasson és siessen haza a barátnőjéhez, majd másnap szó szerint mindenkinek elmesélje a közös munkahelyeteken, hogy megvoltál neki, akkor jó úton jársz.
2016. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tojd le. Semmit nem kell tenned. Majd, ha ő akar valamit, akkor lép (és szakít a barátnőjével). Egészen addig ez csak egónövelés és műsor a kollégáknak.
2016. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki, akkor eddig még oda se jött beszélgetni veled? Mindezt az infót róla csak munkahelyi pletyókból gyűtötted?
2016. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzá szólásokat !

1 válasz : Nem épp ilyen írásra számítottam .


2 Válasz : Nem szeretnék úgy járni !


3 válasz : A válaszod első felében igazad van , de ez az egész flört helyzet nem a kollégáinak műsor .

Hisz már úgy teszi hogy ne vegyék észre !


4 válasz : Igen így van . Csak annyi hogy köszönünk egymásnak . Azon kívül nem beszélgetünk . Csak szemezgetünk .

Közösségi oldalon megtalálni minden infót ... Nem a munkahelyi pletykákból tudok dolgokat .

2016. febr. 22. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mindenesetre nem ő közölte. Szerintem addig ne lovald bele magad, míg oda nem jön beszélgetni. Addig lehet, csak a szemét legelteti és semmi több. Nem akarlak kiábrándítani, csak szerintem nagyon előreszaladtál.
2016. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzá szólásokat !
2016. márc. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!