Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társat, vagy barátokat nehezeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társat, vagy barátokat nehezebb találni?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek megy a kettő egyforma könnyen.Ismerek olyat akinek vannak barátai,igaz csak felszínesek de társat évek óta képtelen találni.Valamint olyat is tudok aki párkapcsolatban jobban megnyílik barátai viszon nincsenek vagy nem nagyon vannak.Ez pl az miatt is alakulhat így,hogy ki kikben csalódott többet? Van aki barátokban és van aki párjában?
2016. febr. 21. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem társat nehezebb találni. Legalábbis nekem.
2016. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem társat jóval nehezebb. Jóformán bármelyik két emberből válhat barát, ha megvannak bizonyos alaptulajdonságok, amik a barátsághoz szükségesek (megbízhatóság pl.), a társát viszont nagyon megválogatja az ember.

Egy csomó dolog van, amit egy barát esetében elfogadsz (véleménykülönbségek, idegesítő szokások), de a partneredtől nem. Itt is lehetett olyan történetet olvasni, hogy barátokból lett párok azért mentek szét, mert azok, amik egy barátságban működtek, egy párkapcsolatban már nem tudtak.

2016. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Társat nehezebb találni. Barát lehet azonos nemű is (nekem a tartós jóbarátaim szintén nők). Az ember a párjával él együtt, vállal gyereket stb. szorosabb kötelék mint a barátság.
2016. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Társat sokkal nehezebb. :)

Barátom van sok, szorosabbak és távolibbak egyaránt, de párom még sose volt.

Jó annyira nm vagyok lekésve, csak 18 vagyok de ebből látszik azt jobban meg kell válogatni. Én barátnak tényleg bárkit elfogadok, egy kapcsolat az már más tészta.

2016. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem társat könnyebb volt találni, de azért az sem sikerült elsőre, párszor lukra futottam.

A barátkozás nem megy igazán nekem, valahogy kevesebb szerencsém van hozzá.

2016. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is társat volt könnyebb találnom. Már könnyebben barátkozom, de nem maradnak meg az ilyen kapcsolataim.
2016. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz szerelmet és barátot is nehéz találni, szerencse kell hozzá.
2016. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*De ettől függetlenül nem lehetetlen! Csak nem jön minden pillanatban, hanem hozza majd az élet!
2016. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!