Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jófej barátokat találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófej barátokat találni nehezebb mint csajozni?

Figyelt kérdés

Rájöttem h nem barátnőre van szükségem, hanem egy jófej haverra. A nőkkel csak a bajok száma szaporodik meg, de nem lehet velük jól szórakozni, csavarogni, nézelődni, stb..

Haverokkal mindig el tudtunk pattanni este buliba, városba nézelődni, hajnalba ha épp nem tudtunk aludni elpattantunk autózni a fél országon át. Bnő mellett ilyet nem lehet, mert v nem enged el v hisztizik h ne menjek :D

Ha épp volt pár nap szabadnapunk, elugrottunk külföldre vásárolni v megnézni ezt-azt. Összedobtuk a rávalót, ezt egy lánytól nem lehet elvárni :D


2015. aug. 26. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig haverokat, barátokat sokkal-sokkal könnyebb, mint barátnőt szerezni, főleg akkor, ha nem vagy valami übermacsó csodahapsi. Amikor új munkahelyre kerültem, szinte azonnal sikerült beilleszkednem bárhová, mert eleve nem volt ellenséges a társaság sehol sem. Az iskolákkal, tanfolyamokkal is általában így voltam.
2015. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz barátnőt és normális barátnőt egyaránt nagyon nehéz találni.


"Összedobtuk a rávalót, ezt egy lánytól nem lehet elvárni :D" Ez pedig baromság. Ha kitartott nőid vannak, akkor könnyen találsz újat...

2015. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Könnyen lehet találni újat. Barátokat nehezebb sztem :/

Az a baj h a csajok mindig elszórják az összes pénzüket ruhákra meg egyéb vackokra :D így aztán ha menni akarok vhova v fizetek mindent v nem megyünk :D

2015. aug. 26. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán normális nőket kellene keresned, nem olyanokat, akiknek csak arra van igénye, hogy ruhát meg sminket vegyen (mondom ezt úgy, hogy én is imádom ezeket.) Egyébként barátokat sokkal könnyebb találni szerintem, mint normális párt.
2015. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
Hát ezt én is így gondolom.
2015. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nade ha találsz egy jófej barátot aki csaj abból lesz az ideális párod, de ez elég ritka, ennél picit sűrűbb a jófej fiú haver, és ennél jóval sűrűbb a bármilyen csaj csak csaj legyen.
2015. aug. 26. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi barátból max 1-2 lehet egy életben. Szerelemből lehet akár, ha hosszú az életed, 5-6 is, olyan erősebb. Vagy még több gyengébb.
2015. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!