Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok úgy érezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok úgy érezni, hogy mindenhonnan kilógtok és ezért nem találtok párt vagy akár barátokat?

Figyelt kérdés
Mert én sokszor így érzem...

2016. febr. 12. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen!!!!!!!!!!!!
2016. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Jelen
2016. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Én pontosan ugyanezt érzem
2016. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, pont így érzek én is. Fiú vagy lány vagy?
2016. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jajj de jó, már azt hittem egyedül vagyok vele :) kifejtenétek, hogy miért érzitek így?

Lány vagyok egyébként (vagyis már inkább nő:))

2016. febr. 12. 22:18
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Csatlakozom :)

Én egyrészt nehezen barátkozok, kicsit zárkózottnak tűnök elsőször, pedig nem vagyok az, egyszerűen nem vagyok egy hangos típus, ezért vagy flegmának tartanak, vagy simán nem foglalkoznak velem. Általában amikor valaki jobban megismer, mindig csodálkozik, hogy milyen kedves vagyok, sosem feltételezik rólam elsőre.

Ezért nehéz számomra bármilyen kapcsolatot kialakítani, ismerkedni. Ráadásul most még az egyik barátnőmmel is összevesztünk, akivel jártam ide-oda, egy szakításon is túl vagyok, úgyhogy egyszerűen egyedül érzem magam.

18/L

2016. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nehezen barátkozom és illeszkedek be bárhová is.

Vagyok én (mint, aki be van nyugtatózva), és vannak az emberek (akik cikáznak össze-vissza az utcán, rohannak, beszélgetnek stb., én pedig csak nézek, mint a "lukinyúl"). :DD

2016. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Az okát nem tudom sajnos, hogy miért. Talán túl komoly vagyok, nem eléggé szórakoztató. Ha van kedved írj és beszélgethetünk a témáról. :)
2016. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Néha van úgy, hogy hasonlóan érzek. Értelmes embernek tartom magam és van egy kialakult tiszta értékrendem. Megdöbbenve tapasztalom, hogy sok embernek semmilyen értékrendje nincs az élete során. Így valamilyen szinten kilógok a sorból.
2016. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok szerintem ez most ilyen időszak :O
2016. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!