Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok elsőre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok elsőre, ha egy eladólány FB adatlapján más polgári név szerepelne, mint ami a névtáblájára van kiírva?

Figyelt kérdés

Például megpillantod a bevásárlóközpontban a neked tetsző fiatal eladólányt, sunnyogva leolvasod a névtábláját (legyen Kovács Erzsébet), majd otthon rákeresel FB-on, hátha megtalálod, és bizony meg is találod az egyik ismerősöd ismerősei között, viszont a név nemigen akar egyezni (például Szabó Erzsébet a neve). A FB adatlapja és a bejegyzések szerint (barátnőkkel viccelődések) nem úgy tűnik, mintha párkapcsolatban vagy házasságban élne.


Személy szerint te mire gondolnál?


2016. febr. 22. 20:36
1 2 3
 1/24 Költőnő? ***** válasza:
Hogy otthon hagyta a névtábláját Sherlock.
2016. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 opened paradise ***** válasza:
100%

Hogy ez nem is tesco volt,mert nem nagyon szoktak vezetéknevet írni:D


Hogy pont ezeket akarja elkerülni.

Vagy az fb a kamu,hogy ne találják meg.

2016. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti vagy FB-n vagy a táblán más nevet írnék, mint az igazi. Vagy eleve nem mennék ilyen helyre dolgozni, ahol vezetékneves tábla van. Utánam aztán ne nyomozgassanak.
2016. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ilyen teljes nevet csak a gyógyszertáros nénin láttam.


Én sem adnám meg a nevem, sok stalker megtaláljon.

2016. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#1: Mrs. Columbo, tételezzük fel, hogy ez már hetekkel ezelőtt megtörtént. Hetek óta otthon hagyja? Csoda, hogy még nem rúgták ki.


#2: FB nem kamu, tételezzük fel, hogy a családtagjai meg vannak jelölve néhány fényképen, és ők is a FB-on feltüntetett neve szerinti vezetéknévvel rendelkeznek.

2016. febr. 22. 20:46
 6/24 Költőnő? ***** válasza:
Olyanról nem hallottál Watson h másét használja? Pont az ilyen kis nyomozgatósok miatt.
2016. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#6: Még sosem voltam eladólány, Kate Callahan. A "kis nyomozgatós" mit fog most tenni, zaklatni fogja évtizedeken át? Hagyjuk már...
2016. febr. 22. 20:56
 8/24 Költőnő? ***** válasza:

Hát ha már fb-n keresgéled :)

Csak egy lépés, hogy levágott lófejeket küldözgess neki:)

2016. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8: Nana, nehogy még te is kapj párat. :D
2016. febr. 22. 21:02
 10/24 Költőnő? ***** válasza:

Én befonom a sörényét aszt visszaküldöm :)

Vagy egy betegebb pillanatomban fésülgetem is akár :)

2016. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!