Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan férfiről, akinek megvan mindene, de semmit nem hajlandó fizetni egy nőnek, és anyagilag támogatni sem?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők válaszára volnék kiváncsi.

2016. febr. 13. 22:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Neked pénzed van, nem mindened.
2016. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
4%
jól teszed egyenjogúság van ha kell valami a nőnek keresse meg az árát
2016. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1#


Ha valami pénz nélkül nem jön magától, akkor az nem is igazi.

2016. febr. 13. 22:14
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha külön kasszán akar lenni, oké. De az, hogy SEMMIT, az lehetetlenné teszi a kapcsolatot!
2016. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

# 4


De miért?


Miért lehetetlen ettől a kapcsolat?

2016. febr. 13. 22:17
 6/31 A kérdező kommentje:

# 5


Miért kell meghívnia? Nincs pénzed, hogy kifizesd?

2016. febr. 13. 22:18
 7/31 A kérdező kommentje:

# 5


Meghívhatna egy kávéra, vagy akár vehetne egy lakást is.


Az összegen kívül van bármi különbség?

2016. febr. 13. 22:19
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem az 5-ös vagyok, de válaszolok a kérdésedre.


Igen, van különbség, mégpedig a gesztus.


Ha kapsz valamit feltételezem jól esik neked is, vagy nem, mert gondolom mindjárt írod, hogy mindened megvan neked ne vegyen senki semmit, majd megveszed magadnak.


Itt most nem arról van szó, hogy tarts el valakit, hanem, hogy alkalmanként hívd meg valamire, mert jólesik a másiknak és figyelmes dolog.


Bár ilyen termésszettel mint te nem biztos, hogy eljutsz odáig.

2016. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

Az anyagilag támogatni részt megértem, az okés, az rendben van. Szerintem manapság már igen kevés nő várja el, hogy helyette fizesd az egyetemet, lakhatást, mindennapi életéből bármit.


A semmit sem hajlandó fizetni a nőnek viszont részemről kissé visszás lenne. Volt ilyen exem, egyébként. Szakítás után egy évvel valami ezer forinton rugózva keresett fel, hogy ennyivel tartozom neki az évfordulós vacsinkról, ami a szakítást is megelőzte valami fél évvel. Hm. Köszi, többet ilyet nem :D


Nekem jól esik, ha a párom, az ember, aki elvileg szeret, szívesen kényeztet. Meghív egy romantikus vacsira, néha vesz egy szál rózsát, nem kell sok, de a gesztus maga nekem fontos. Én magam is meg szoktam hívni a párom dolgokra, veszek neki apróságokat, amikről tudom, hogy szereti (hűtőmágnes egy másik városból, pl, legutóbb legalábbis ez volt a kis ajándékocskája, mikor nem tudott velem jönni), mert nekem örömet okoz, hogy ilyesmivel boldoggá tehetem. Rosszul esne, ha azt látnám, hogy neki a férfiúi büszkesége meg az anyagi távolságtartása fontosabb ennél. Tudom, igen, női egyenjogúság meg anyámkínja, csak azzal, hogy nekünk is van munkánk és pénzünk, nem szűnünk meg nőnek, és ti sem szűntök meg férfinak lenni. Szeretjük érezni- én legalábbis szeretem-, hogy egy férfi, magabiztosan abban, hogy ettől még nem fogom kihasználni, vagy nem lesz papucs, nőként kezel, és néha megörvendeztet ilyen kis apró, semmitmondó dolgokkal. És zavarna, sőt, zavart, hogy ha az ember, aki elméletileg szeret, úgy gondolja, egy szál virág vagy egy meghívás a kávézóban túl drága, túl sok pénz a napokig tartó lelkendező örömömért cserébe.

2016. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Fish1 ***** válasza:
100%

Anyagi támogatást nem várnék. Az viszont necc, ha tényleg pl. egy kv-ra, vagy bármire nem hív meg. Mondjuk én ezt viszonozni szoktam egy hasonló meghívással.

Meghívni meg kedves gesztusként szokás, elég hülyén nézne ki, ha egyik ember meghívja a másikat egy kv-ra, majd közli, hogy fizesse ki a sajátját. :)

Szerintem az olyan ember, aki 2 Ft-ot nem költ a párjára, valami keserű csalódás érhette, esetleg lehúzta valaki, és ezért átesett a ló túloldalára.

2016. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!