Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy akivel ismerkedsz, akár párkapcsolat céljából, rokonod?

Figyelt kérdés
Apám egyszer járt így még fiatalon, természetesen így nem is lett köztük semmi. De akkora a család, hogy nem ismerünk mindenkit személyesen.
2016. febr. 24. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Még a kapcsolatunk elején, amikor szóba került a gyerekkorunk meg a családjaink, elért az a pillanat, amikor levert minket a víz. Mert az én anyám meg a párom szülei ugyanonnan származnak és mind viszonylag kiterjedt rokonsággal rendelkeznek. Aztán jobban megvizsgáltuk, kinek ki a kicsodája és megkönnyebbültünk, mert még távolról sem vagyunk rokonok.

Nem tudom, mit csináltunk volna, ha kiderül, hogy közelebbi rokonok vagyunk. Ha harmadfokon vagy annál távolabb, az szerintem nem zavart volna, az annál közelebbi igen.

2016. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
mindannyian Isten gyermekei vagyunk, és Ádámtól és Évától származunk
2016. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
A magyar törvények szerint első unokatestvérek is házasodhatnak. Az ennél közelebbi rokonokat meg csak ismered :)
2016. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel, mit mond a törvény, a kérdés úgy szól, hogy "mit szólnál", vagyis az egyéni hozzáállás, nem a törvény hozzáállása. Én onnantól nem potenciális társként tekintenék a másikra, és apám sztorija alapján neki sem jöhetett volna szóba.
2016. febr. 24. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:

meglepődnek ...

mert h kicsi a család és akkor kiderülne h valaki félre ment :-)

2016. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem összejöttünk egyik másodunokatesommal xD szerencsére idöben kiderült. Kissé meglepődtünk, bár még általános iskola 8.os korunkba történt és elég nagy a család van vagy 30 másodunokatesóm ,és nem ismerhettem mindet.
2016. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azota persze csak nevetünk az egészen, bár akkor meglepődtünk eléggé, de végül örülűnk h egymásra találtunk azota jo haverok vagyunk
2016. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Hát, ha vérrokonom, pl másodunokatestvér, az vicces lenne és utánajárnánk, hogy mivel jár egy ilyen házasság.

De ha csak szegről-végröl rokon, akkor nem zavartatnám magam :)

2016. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!