Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a pasidról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a pasidról, hogy hivatásossal vesztette el mit szólnál?

Figyelt kérdés

Vagy csak egyszerűen néhányszor(akár az elején) igénybe vett ilyen szolgáltatást.


Mit szólnál hozzá ha a kapcsolat elején derülne ki és mit ha már közben?

Érdekel az előélete? Elvárod,hogy ilyeneket elmondjon?

Megváltozna a szemedben utána?

Esetleg van valamilyen elvárásod a férfiakkal kapcsolatban ezen a téren?



2016. febr. 24. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez egy összetett dolog. Nyilván nem tetszene a dolog, de megkérdezném miért tette, illetve hogy most mi a véleménye erről.


31n

2016. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
semmit, inkább elmennék egy nemi betegség szűrésre.
2016. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én az utolsó betűig mindent tudok a párom előéletéről ahogy ő is az enyémről. Ez sokak számára lehet furcsa, ahogy volt is nekem még az exemnél aki szintén elmondta kivel milyen volt stb. Mivel tizenév után derült ki, hogy konkrétan átírta a teljes múltját, így nekem megnyugtató volt hogy vki végre kertelés nélkül elmond olyat is amit sok nő esetleg nem akarna hallani. Nincsenek titkaim amit nem vállalnék fel ahogy neki sincs. Aki sok évet élt le úgy hogy a volt párja egy teljes "rejtély", hazudozó és kiszámíthatatlan, annak megváltás egy olyan kapcsolat ahol mindent ki lehet mondani, nem kell félni mit gondol a másik. Nekem mindenesetre nagyon felszabaditó.
2016. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért tette, mert nem jött neki össze soha egy csajjal sem a szex.
2016. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolat elején közli akkor zavarna. Ha még szex előtt közli elküldöm vizsgálatra és elmerengek azon hogy mennyire akarok én lefeküdni vele ha már összejöttünk és nemi életet élünk akkor így jártam. Viszont én soha nem kérdeztem páromat erről én nem várom el hogy elmondja a korábbi nemi életét és ő se kérdezett erről. Ettől függetlenül ha már régebb óta együtt vagyunk és régen történt a dolog nem zavarna.

Szóval helyzetfüggő.

Azt nem hiszem hogy változna bármit a szememben ha már kialakult képem van róla.

2016. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam,hogy kiderül, hogy 3 hete járt hivatásosnál.

Hanem , hogy fél év,015 hónapja vagy valamikor régen.

2016. febr. 24. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem derül ki. Ilyen egyszerű :D
2016. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem zavarna, kíváncsi lennék :D
2016. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem azért de sok mai "nő" ezerszer rosszabb, mint egy prosti. Ők legalább felvállalják és pénzért csinálják, de egyre több az olyan aki már 15 éves korár több f**zt fogott mint kilincset. Magyarán egy k**va lehet, hogy megbízhatóbb ilyen téren, mint bármelyik másik mai nő.
2016. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

De az a 15 éves "k. rva" megválogathatja és meg is válogatja kivel fekszik össze míg a hivatásos hölgy nem.

Emellett hivatásos és hivatásos közt is van különbség. Nem mind tiszta ápolt stb.

Maga a kur.vázás is "rossz" szerintem ez az én szememben a kétségbeesettek mentsvára. Persze csúnya csúnya én de ettől még így érzem ezen nem tudok változtatni.

Én jobban örülnék ha nem tudnék róla. Azt se kérdezem meg senkitől hogy hány csaj pörgött a farkán eddig.

2016. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!