Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kamuk lehetnek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kamuk lehetnek azok a kérdések ahol jó nők és átlagos vagy esetkeg csúnya szegény pasik párkapcsolatáról szólnak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb csúnya pasi nem csúnya, csak önértékelési problémája van...

Eleve, hogyan definiáljuk a csúnyát..

Én 190magas vagyok, 100kg, 5cm szakáll borítja az arcomat, coffban lóg a hajam, szanaszétt vagyok tetoválva...

Anyukám szerint csúnya vagyok...

A feleségem szerint meg a legjóképübb pasi a világon...

2016. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valamelyik pasinak nem vagy jó nö,ezt nem lehet ,mindenkinek más a szép,
2016. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

relatíve nagy a szegénység az országban,ha nem születtél jó családba, vagy nem valami multinál kezdtél friss diplomásként,akkor nagyon sok évig kell dolgoznod keményen, hogy eljuss valahova!szóval hagyjuk már a szegénységet


az, hogy valaki jónő, ahhoz meg elég 1-1 szép ruha,hosszú haj,meg előnyös smink és vékony-normál testalkat.


ez mind külsőség, szóval ha ebből indulsz ki,nem kamu

2016. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2016. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Linkelj már be pár kérdést, mert nem tudom mit akarsz.

Senki se kezd azzal, hogy "az a gondom, hogy a csajom jó nő, én meg csúnya vagyok. Mit tegyek?"

2016. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5. http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Pl: Itt is írták páron, hogy kamu kérdés! Ilyen kérdésekre gondolok.

2016. febr. 9. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


A csajok egy típusa szereti a nagyon vékony, alacsony, görnyedt figurákat. Én is láttam már ilyet. Adná csak elő kövéren :D Rögtön más lenne a hozzáállás... Csak tudnám mi a különbség a kettő közt? Sokszor csak annyi, hogy a vékony "lúzer" tök mindegy mit eszik nem tud hízni, a dagadt "lúzer" meg kb. a levegőtől is. Szóval egy genetikai dolog dönt itt csak.


Amúgy sokszor kamu, gyakori az, amikor a nő a barátját "amúgy ronda, csak nekem elég jó" - mondogatják, aztán kiderül, hogy valami tök jóképű figura, csak kis torzulásai vannak (nagyobb fül vagy orr) és emiatt már "ronda" és akkor lehet a kérdés alá írni, hogy ő a kivétel (ami plusz jóérzés magának a beírónak is, mert tök jó ha magad elé rakhatsz egy "szent" rangjezést)


Én már nem tudom. Lehet igaz, lehet nem.

2016. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem. Gondolom azok a nők, akiknek a széparcú srácok tetszenek, annak a sebhelyes arcú, kopasz rosszfiúkat csúnyának számít. Mig más nőnek meg nem.
2016. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!