Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exemre emlékeztető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exemre emlékeztető dolgokba (zene, név, helyszin, ô, stb) botlok bele napi szinten, honapok ota, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem erzek iranta semmit se nagyon

F


2016. febr. 24. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy "botlasz bele" napi szinte?


A zenék csak úgy megtalálódnak maguktól és maguktól lejátszódnak neked?


Zárd már le a múltat és ne érdekeljen, ha még a nevét is hallod. Írod, hogy már nem érzel iránta semmit, de mégis foglalkoztat a téma, tehát a múltadat még mindig nem zártad le!

2016. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
plázákba mikor bemegyek "véletlenül" azok mennek. itthon is amikor megérkezem pont azok az idióta zenéket hallgatják az őseim.
2016. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy még nem vagy túl rajta teljesen.
2016. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mit jelent ? Nem jelent semmit.
2016. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LazyJones ***** válasza:
Kattog az agyad, de feleslegesen. Esetleg a véletlenek fura összjátéka, de a lényeg annyi, hogy le kell tojni magasról.
2016. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat. Jutalmatok egy zöld.
2016. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig őt keresed mindenhol, még ő jár az eszedben, ez még pár hétig vagy hónapig így mehet, attól függően milyen hosszú volt a kapcsolatotok és mennyire rossz volt a vége.
2016. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hogy rajta kattog az agyad, máskülönben fel sem tűnne.

Mikor egy ismerősöm rákos lett, a tvbenbis rákos műsor ment este. Ilyesmit máskor is eszrevettem már. Ezek csak akkor tűnnek fel, ha van mihez kötni, máskülönben fel sem tűnik, tovább nyomod a tvt és kész.

2016. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

-nem

Azt jelenti, hogy *

2016. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínű még érzel valamit, ha más nem haragot vagy egyebet, rosszul érintett a dolog, mert akkor tűnnek fel a nevek, a zene vagy a helyszín. Még nagyon élénk az emléke, egyből rá emlékeztet, nem szűnt meg még az érzelmi kapocs ezek között, a közvetlen kapcsolat. Szerezz új emlékeket/élményeket! A helyszínt lehet nehezebb ha pl abban a városban sokat találkoztatok, randiztatok ahol laksz. Az hogy esetleg elmész pl az első randitok helyszíne előtt és eszedbe jut hogy itt volt de ennyi, a következő sarkon már máson jár az eszed - ide kell eljutni! De idővel ez is eljön, hidd el. Én abban a városban lakom és a leggyakoribb névvel rendelkezett az exem, mégsem tudnék olyasmit mondani már ami emlékeztetne rá hogy hallottam/láttam volna valamit. Eltelt 2 év, elhalványult, új élményekkel vagyok elfoglalva.
2016. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!