Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy ilyen exel barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen exel barátságban maradni?

Figyelt kérdés

1.5 éve szakítottunk, barátságban próbáltunk maradni, de úgy érzem vele nem lehet.Ha beszélünk reggeltől estig nyomja, még akkor is mikor kapcsolatban él.(azóta volt vagy 6 barátnője)Reggel már, hogy jó reggelt, hogy aludtál, este hogy aludj jól.

Én kedvelem mint embert, de szerintem ez nem normális.


2016. febr. 26. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik.

Ez a pasi még nem lépett túl rajtad. Még mindig hozzád vonzódik és biztos szeret is.

Barátnői csak azért voltak mert azt hiszi ezzel elfelejt majd, továbbléphet. Pedig ez nincs így, nem úgy működik hogy utána fejest ugrunk egy másik kapcsolatba.

Ha zavar, minden kapcsolatot meg kell szüntetni vele.

Úgy neki is könnyebb lesz majd továbblépni. Eltarthat neki ez jó ideig.

2016. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ezt én is így látom,hogy meg kell szakítani a kapcsolatot.Fura mert ő szakított, és folyamatosan azt kommunikálja,hogy már nem tekint rám "nőként".De hát ez baromi fura.Nem tudja a határokat tartani,fényképet kér, meg ilyen furcsaságok.Talán még magának is hazudik,nem tudom.
2016. febr. 26. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, még magának is hazudik ezzel.

Én is hasonló helyzetben vagyok. Volt barátnőm szakított velem. Csak nálam az a helyzet hogy munkatársak vagyunk. Így kénytelen vagyok elmenni a munkahelyemről hogy véglegesen megszakítsak vele minden kapcsolatot hogy tovább tudjak lépni. Mert így bennem megmaradnak az érzelmek iránta. Egyfelől az hogy még mindig szeretem, a másik a csalódottság, stb.

Addig másik kapcsolatba nem is megyek bele, mert úgy nincs értelme. Se másnak sem magamnak nem fogok hazudni, nem fogok mást és magamat ámítani. Ha majd elmúlik a vonzalom, az érzések akkor tovább tudok lépni. Addig persze ismerkedni lehet.

2016. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!