Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt maradni Japanban, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt maradni Japanban, hogyan?

Figyelt kérdés
Diakkent vagyok Japanban mar egy jo ideje. Beleszerettem az egyik osztalytarsamba, aki tegnap megkerte a kezemet. Szerintem o se gondolta ezt vegig. Ugy ertem, nagyon szeretjuk egymast, de o se gondolta vegig, hogy en magyar vagyok, nem japannak szulettem.. Ha ossze hazasodunk itt kell maradnom? Nem bannam mert ezert jottem ki Japanba, imadom a kulturat! De ott hagyni a csalafomat Magyarorszagon... A baratom egy szot se beszel magyarul... 20/L

2016. febr. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Mi a gond? 20 évesen már úgyis ideje szülőktől különválni. Legyél boldog, örülj hogy nem kell visszajönnöd ebbe a lepra országba.
2016. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
A-ha, persze mert Te Japánban vagy most?
2016. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Hajnali 02.50 van most Tokióban!!!!
2016. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Maximum az IP címed alapján vagy te Japánban, proxy mögül :D
2016. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel csak az a baj, hogy a japánok szűrője az egyik legbrutálabb, ha bevándorlásról van szó... (mondjuk náluk nincsenek is olyan bajok, mint német vagy svéd területeken...)


Szóval kösd fel a gatyád (pardon - bugyid), ha oda akarsz bejutni végleg.

2016. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerencsétlenek,ez nem hogy Japánban nem járt,de még nem is 20éves lány, kamu kérdés!
2016. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeházasodtok akkor kapsz letelepedési engedélyt, szóval maradhattok Japánban, Magyarországra is költöztettek, vagy ahová akartok. Ha pedig ott jársz iskolába, akkor jobb eséllyel alkalmaznak mint egy friss bevándorlót, mondjuk nőként nehezebb munkát találni.


Szóval döntsd el, hogy a családoddal akarsz itt lenni, vagy az új családoddal ott.

2016. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak akik normalis valaszt adtak!
2016. febr. 7. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!