Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiként előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként előfordult már veled, hogy baráti viszony lett közted és a nő között, aki valaha tetszett?

Figyelt kérdés
És az milyen volt?
2016. febr. 26. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen kihasznált mert alacsony és ocsmány vagyok. Én többet akartam az elejétől természetesen. Egész sokáig eljutott a "kapcsolatunk", de egy idő után sokat nyávogott, hogy nincs szerencséje a szerelemben és nem jön olyan férfi aki neki megfelelne és hozzátette, hogy őt nem vonzzák a magas jóképű, tipikus szépfiúk. Utána két napra rá egy ilyen karjaiban találtam és ott csőröztek. Amikor kérdőre vontam, teljesen flegma volt mint aki kb szégyelli, hogy ismert.

Sokat segítettem neki az egyemen, legalább is addig a pontig. Tanulságos volt ez a helyzet...

2016. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék azért ha valakivel legalább odáig eljutnék hogy ki tudjon használni. De magas soványként nekem még ennyi se adatik meg sajna. Irigyellek.
2016. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj már megint ez a magas ocsmány, alacsony ocsmány szöveg...:D
2016. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem többször fordult már elő, hogy tetszett egy csaj, összebarátkoztunk de több nem alakult ki. Egy esetben viszont totál szerelmes voltam a lányba, mind a mai napig nagyon jóban vagyunk és hát meg kell mondjam, hogy lehet , sőt biztos, hogy hülye vagyok, de a mai napig érzek valamit iránta, és ha holnap azt mondaná, hogy próbáljuk meg, akkor én lennék a legboldogabb ember a világon. Külsőre-belsőre is top, nem is tudok rá csak barátként tekinteni, viszont több megnyilvánulásból is lejön, hogy ő meg másként nem tud rám tekinteni, mint barátra. (Konkrétan nem lett kimondva ez, de eléggé vannak ilyen tudatalatti jelek, amiket ő lehet nem gondol annak, de nekem egyértelmű) Hogy milyen? Hát nézd, ha azt nézzük, hogy napi szinten beszélek egy gyönyörű, okos lánnyal akkor jó, de hogy tudod, hogy soha nem lesz a tiéd, na úgy már rohadt sz@r. Az igazsághoz hozzá tartozik még, hogy mindig volt pasija, de amikor épp nem, képbe akkor se jöttem és ez a legrosszabb. Szóval persze jól hangzik, hogy jóban vagytok de fel tudja őrölni az embert.
2016. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!