Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeméremdombomon es egeszen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeméremdombomon es egeszen a huvelyig a borom kisebesedett, nehol pedig kirepedezett a bor, faj. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

borotvalast kovetoen (nem eloszor,sokadszorra) a borom eloszor kipirosodott majd foltokban kiszaradt. probaltam bornyugtato kenoccsel kenni de nem hasznalt. most foltokban kisebesedett es valadekozik. fertotlenitem es kentegetem kenoccsel de javulas nincs.mitol lehet? a bortvaval,borotvahabbal eddig nem volt gondom. neha égo erzest is erzek,neha viszketest. kerlek Titeket ha jartatok hasolno cipoben es tudtok par hasznos tanacsot irjatok meg nekem.

koszi az ertelmes valaszat.


2010. márc. 31. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
arra nem is gondoltál, h orvoshoz kellene menned??
2010. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Váladékozik?:OSztem mutasd meg orvosnak..így nem lehet megállapítani.Lehet,hogy valami fertőzés,gomba abörön,vagy nemtudom igazábol nem értek hozzá,de sztem fordulj orvoshoz,az a tuti.
2010. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ezért van nekem bundás husim.hogy ilyen ne forduljon elő. Menjél el légyszives bőrgyógyászhoz. Érzékeny a bőröd erre a malőrre. Amikor leborotválod, vagy lenyúzod onnan a szőrt, a szőrtüszők begyulladhatnak és mivel ott lent nincs igazán szellőzés még valamilyen fertőzés veszélye is nagyobb lehet. Inkább hagyjad had pelyhesedjen. Félre a tréfával komolyan keress fel egy bőrgyógyászt.
2010. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen bőrgyógyászhoz kell fordulnod!!! Lehet összeszedtél valami bőrfertőzést. Ha nem akarod hogy komolyabb gondjaid is legyenek (bár már ez is eléggé komoly) akkor menj orvoshoz!!!!

Innen nem tudunk távgyógyítani!!!


Főleg kép nélkül. :)

2010. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen az ha valaki felül a divatnak és borotválja, mintha muszáj lenne...

Ha már nagyon ezt akarod akkor gyanta.

De ha a bőröd olyan érzékeny, mint az enyém akkor felejtős. Hiába minden hidratáló nyugtató.

Mindent kipróbáltam, nekem egyből kipattog, vagy már közben pirosodni kezd.

Alkati dolog. Ne borotváld vagy ne egészen.

2010. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De igen, borotváld csak . Vagyis NE BOROTVÁLD, inkább epiláld! Sokkal ínycsiklandóbb úgy. Igen, ez fáj, meg minden, de csak első epilálásnál fáj úgy,és ha rendszeresen (3-4 hetente) csinálod, akkor már nem lesz olyan rossz, mert elvékonyodik a szőr.


Vagy gyantáztasd (csak meleg gyantával, mert kevésbé fáj)


DE ELŐSZÖR menj el bőrdokihoz, az a biztos :-)


Majd kérünk ám beszámolót, hogy mi lett a megoldás. Addig is gyógyulást a kis nunibőrödnek!!!


20F

2010. ápr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek a tanacsat, Angliaban elek, 2 hetre ra kaptam idopontot borgyogyasztol...ezert kertem a Ti segitsegeteket tanacsert:)

viszont patikus ajanlott egy nagyon jo kremet es szepen gyogyulgat a borom,kezd vissza allni a rend :)


01.39-nek koszi,mosolyogtam a valaszodon es egyetertek veled.:)

minden jot mindenkinek!

2010. ápr. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!