Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mire vagy a legbüszkébb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mire vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés

Sok a sóvárgó alacsony ocsmány negatív kérdés.

Az érdekelne, hogy mire vagy az életedben a legbüszkébb amit véghez vittél. Akár párkapcsolati szinten.

:D



2016. febr. 27. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
arra, hogy nem lettem tömegember, nem befolyásolnak a trendek, van saját értékrendem amiből nem vagyok hajlandó engedni.
2016. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A reális gondolkodásomra és szemléletmódomra.

Optimista vagyok, van bennem empátia, tolerancia, humoros, vidám természetű vagyok.

Képzőművész vagyok, büszke vagyok arra amit elértem, mert le tudtam tenni az asztalra valamit.

Büszke vagyok arra hogy szeretnek az emberek.

2016. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De jó látni hogy vannak még ilyen pozitív szellemű emberek itt :D
2016. febr. 27. 14:12
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
A 2 diplomámra, a jogsimra, a férjemre és arra, hogy mindent ketten teremtettünk elő magunknak. :)
2016. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Arra,hogy alacsony és ocsmány vagyok.
2016. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagy az :D
2016. febr. 27. 14:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Az eddigi életemen végignézve... hogy még mindig élek és nem bomott meg a tudtatom sem. Persze ez utóbbi még változhat... Ezért is írom ki minden gondolatom egy ideje, az emlékekkel együtt, mert azt hiszem meg fogok őrülni - nem átvitt értelemben, vagy "viccből", hanem ténylegesen. Nem tudok elfogadni dolgokat, beletörődni változásokba és felfogni pár nagyobb volumenű teóriát.
2016. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na jó, abbahagyom :D de annyit szakadok a csávón aki nyomja itt napok óta, és a fél gyk közösség idegein táncolva.


Kérdésre válaszolva,párkapcsolati téren nem túl sok sikerem volt még ,de igazán nem is tettem érte sokat,bár lehetőségem se volt rá igazán, emiatt nem is hibáztatok senkit. Inkább a tanulásra,majd a munkára koncentráltam idáig aminek meg is kezd jönni az eredménye, nem rég meg lett a jogsim ami elég nagy előrelépés számomra innen az isten háta mögül, így már jobban lesz esélyem kimozdulni,ismerkedni.

2016. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Énis sokat fakadok szerencsétlenek :D

Szép nekem is most jön a jogsi

2016. febr. 27. 14:29
 10/17 A kérdező kommentje:

#7

Valami probléma van?

2016. febr. 27. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!