Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kedveskedjek a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveskedjek a páromnak (férfinek), ha most nagyon nem tudok kötelezni?

Figyelt kérdés

Kisebb dolog se nagyon fér bele.

Tudja, hogy most nincs keresetem, nagy dolgot nem is vár el.


Nem élünk együtt, de néha nála vagyok pár napot. (fordított helyzet nem megoldás az átjárás miatt)

És ezért is szeretnék valamit én is beletenni, mert ugye a vizét pocskolom, kajáját eszem.


Szóval ilyesmikre gondoltam, van pár ötletetek?

- főzhetnék meglepi kaját, de főzni sem tudok, meg nem akarok ezreket költeni erre.

- kedvenc állatkájának már vittem meglepit, most valami más kéne

- valami rágcsa, amit szeret

- reggeli kávé készítés, bár ő kel korábban.

Más ötlet?


2016. febr. 28. 12:00
 1/9 A kérdező kommentje:

*költekezni

Elírtam a kérdésben

2016. febr. 28. 12:02
 2/9 aladar12 ***** válasza:
este hazajön a munkából várd vacsorával (én, aki soha nem voltam konyha közelébe tudtam magamnak virslit főzni és szerintem ennél kicsit bonyolultabb dolgokra is képes lennék, úgyhogy rossz a kifogásod) utána egy finom hát masszás és meg is lepted.
2016. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Üvölt a lustasàg a soraidbòl.

"nem tudok, nem akarok"...

Nem hiszem, hogy egyszerű ételt nehezedre esne főzni, vagy egy nyamvadt bögrés sütit készîteni.

"Ő kel koràbban"

Egyszer nem tennéd meg, hogy felkelsz 10 perccel hamarabb, mint ő?Ha ilyenek eszedbe sem jutnak, hogy akarod meglepni?

2016. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű receptet, internetes instrukciókkal, )ha menthetetelenül béna vagy videós segítséggel), csak az nem tud összedobni, aki nem akar. Egy rakott krumpli ezres alatt kjön, ha nem egy hadseregnek főzöd és nem 5*-os kolbászt raksz bele. Ez csak egy példa. Egyszer kelj fel Te előbb, főzz kávét, egy ránotottát, prítóst(vagy amit szeret) és vidd ágyba Neki. Segíts rendben tartani a lakást, ha egyzser rendszeresen ott vagy. takarítsd ki a fürdőt, vagy egyéb olyan semleges területet, amiről tudod, hogy nem zavarná. A lehetőségek korlátlanok, a legtöbb igazi figyelmességnek amúgy sincs pénzbeli értéke.
2016. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tanulj meg főzni, ha már internet ott van mindenhol, tele van receptekkel. Fb helyett azokat olvasd és nézegesd.


Kelj fel korábban és csinálj neki kávét.

2016. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy banánt, reggel karcold bele, hogy szereted, cempészd bele a táskájába, és mikor napközben megtalálja, addigra a felirat a banánon be fog barnulni és kirajzolja majd az írást
2016. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, a főzni nem tudó nők jönnek be a pasiknak..meg a lusták, csórók.

Lesült volna a pofám, ha nem főztem volna soha a páromnak..meg úgy amúgy is nő létemre.

2016. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok: Ezen kívül még csinálhatsz neki sütit például. Én sem vagyok nagy konyhatündér, mi együtt tanulgatunk főzni/sütni, de a muffin példéul szerintem nagyon egyszerű megcsinálni és szerintem abszolút nem drága dolog.


Én csokis-meggyeset csináltam meglepinek a barátomnak egyszer, a tetejét pedig egy papírlap segítségével díszítettem úgy, hogy kivágtam egy szív formát és porcukrot szitáltam rá, majd levettem a lapot, és ilyen mintát adott:

[link]

2016. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor óriási meglepetés lenne, ha egyszer arra ébred, hogy sül a bukta, lefőtt a kávé, és friss péksütit vihet munkába.

Nem bonyolult recept, és elég olcsó is.


Esetleg ha már nála vagy és eszel, te is főzhetnél, kitakaríthatnál, vagy elvégezhetnél olyasmit, amit ő utál/nincs rá ideje a munka mellett. (Nálam a spejz kitakarítása pont ilyen, télen ablakot mosni se szeretek.)


Esetleg süthetnél palacsintát, mire hazaér. Párszáz forintból megvan, talán nála is van fél kiló liszt, pár tojás meg egy kis tej.


Készíthetnél valamit, amin a közös fotótok van, rengeteg DIY újrahasznosítós oldal van a neten. El se tudod hinni, mit ki lehet hozni némi "szemétből".

Akár egy szakadt, kinyúlt póló, egy befőttes üveg, vagy hasonló is csodás alkotás lehet.


Kiteszel egy csomó gyertyát, és bevilágítod a hálót, és ott várod, egy kényeztető masszázsra.


Készíthetsz neki forralt bort. Egy üveg olcsó bor 3-400 ft, plusz a fűszerek, meg egy kis cukor. Mindegy milyen a bor, az ízesítés elviszi.


Esetleg várhatod a munkahelye előtt egy kis finomsággal, egy kis forró teával, és "elrabolod" piknikezni, persze nem akkor, ha -10 fok van vagy szakad az eső, de lassan már kellemes meleg lesz délutánonként.

2016. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!