Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel kedveskedjek a páromnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedjek a páromnak? 22L

Figyelt kérdés
Párommal most távkapcsolatban vagyunk és szeretnék neki kedveskedni valamivel, hogy így is ki tudjam mutatni mennyire szeretem. Van valami ötletetek? Nem érzem magam annyira kreatívnak, viszont a barátom szereti ezeket az apró figyelmességeket, amiket a két fél adhat egymásnak a párkapcsolatokban, de én ezekben még annyira tudatlan vagyok. Ő sokmindennel elkápráztat, és én is szeretném viszonozni valahogy.
2015. febr. 8. 12:54
 1/3 anonim válasza:
Én biztos küldenék neki egy fuu most nem jut az eszembe:D na mindegy olyan kis lapot amit lehet kapni akár a Tescoba is amibe neked kell irj. Váa megvan. Olyan KÉPESLAAP :) szerintem örülne neki pláne ha nen olyan vennél neki amibe van irva hanem te irnál neki valamit bele:))!
2015. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor találkoztok és együtt vagytok akkor öltözz fel szexin és vedd fel a legszebb fehérneműdet, ha tudsz sütni, akkor süss neki egy kis sütit, és mikor találkoztok akkor odaadod neki. Írj neki verset, melyben kifejezed az érzelmeidet, készíts saját készítésű képeslapokat.

Mivel gondolom neten tartjátok a kapcsolatot írj neki akár egy reggeli kis üzit, vagy napközben hívd fel..stb.

2015. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban? Akkor nyugi, kedveskedik neki más.
2015. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!