Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám rendbe? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám rendbe? Vagy hagyjam megnyugodni?

Figyelt kérdés

Péntek este összevesztünk a barátnőmmel.

Röviden: 3 éve cigizik, ami magában nem is lenne akkora problema, de emellet asztmás is és a hülye cigi csak ront rajta. Egyfolytában köhög, éjszakánként fullad, de ettől függetlenül is napi 1 dobozzal szív. Ezen vesztünk össze, próbáltam meggyőzni. Ő teljesen bepipult, káromkodott. Erre én a fejéhez vágtam, hogy egy ekkora f***fej ruszki mint ő (amúgy orosz) sosem fog rám hallgatni.


Mostanra sokat gondolkoztam és rájöttem, hogy hibáztam, de szóba sem áll velem. Hívogassam addig amíg nem veszi fel vagy inkább hagyjam egy kicsit?

19/f


2016. febr. 28. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, pff. Én ezek után szóba nem állnék veled. Kicsit sem voltál bunkó.
2016. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon elvsesztem, de szeretném rendbe hozni. Már ha ez lehetséges...
2016. febr. 28. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ö sem sokkal idősebb nálad. Sztem jol tetted, kimondtad amit gondolsz! Most hagyd lenyugodni...de ne add fel!

Én láttam anyukámat "tönkremenni" a cigi kv ital miatt :(

Senkire nem hallgat...nem érti meg h tönkreteszi magát.

Sok veleszületett egészségügyi problémáját fokozták ezek a szerrk.

Ezt kéne a barátnőddel megértetni. Nyugodt hangnemben.

2016. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezzel már csak az a baj hogy konkrétan vérig sértetted, de ő sem sokkal különb nálad.. leakartál ereszkedni a szintjére, de lejjebb csúsztál
2016. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A történtek óta még mindig nem veszi fel a telefont, nem hajlandó velem szóba állni...

Szerintetek ennyi volt és el kell fogadnom, hogy elcsesztem? :(

2016. márc. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!