Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel hozhatnám helyre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hozhatnám helyre ezt a páromban?

Figyelt kérdés

A barátom régebben évekig odavolt egy lányért, aki elég csúnyán kicseszett vele. Szépen összetiporta a barátomnak az önbecsülését, amit jól leplez, tényleg a legjobb barátján, a családján és rajtam kívül senki sem mondaná ezt meg.

10 hónapja vagyunk együtt, nagy a szerelem és a boldogság.:) Odavagyok a páromért és ő is értem, csodálatos embernek tartom, akivel szeretném leélni az életemet. Okos, intelligens, humoros, helyes és még sorolhatnám,még a szexuális életünk is fantasztikus. Viszont az a lány olyan mértékben lerombolta az önbecsülését...Hiába mondom a barátomnak, hogy számomra tökéletes, ő nem hiszi el. (Nincs tökéletes ember, ezt tudom, viszont még a 'hibáiért' is odavagyok, tehát számomra ő a tökéletes:) ). Mivel hozhatnám helyre ezt a páromban? Hogy picit jobban higgyen magában és lássa meg azt, amit én is látok benne?

A hab a tortán, hogy már kétszer is azt álmodta, hogy meguntam és megcsaltam. Megkérdeztem, hogy mi lehet az oka ezeknek az álmoknak(vagyis hogy attól fél-e , hogy elveszít, vagy attól hogy félrelépek)de azt mondta, hogy bízik bennem.


2015. ápr. 6. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a dicséret, a dicsérő szavak, ha jól súlyozod őket, sokat segíthetnek.

Ne a hibáit dicsérd, vagy mondogasd, hogy te ezekkel együtt is szereted, hanem inkább erényeit próbáld kiemelni.

2015. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megcsaltad ?
2015. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez természetes, csak itt írtam így:) Sűrűn megdicsérem. Remélem, hogy előbb-utóbb el is fogja hinni őket.

2-es, nem, eszemágában sincs megcsalni!

2015. ápr. 6. 23:51
 4/4 Fish1 ***** válasza:

Azért a dícséretet se vidd túlzásba, mert az se jó. Egy idő után jelentéktelen lesz.

Ezt igazából csak ő tudja magában rendbetenni. A helyében elgondolkodnék azon, hogy mi volt az, amiben a csaj hibázott, és mi volt az, amiben ő. És mit csinálna másképpen legközelebb?

2015. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!