Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nem vallják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem vallják be, hogy papucsként élnek és viselkednek egy kapcsolatban? Ennyire alárendelitek magatokat a nőknek?

Figyelt kérdés
Soha nem vallanák be szerintem,még akkor sem ha ezzel tisztában vannak,és ha tehetné változtatna a helyzeten,de nem mer.
2016. febr. 29. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ezért nem szólítunk le nőket.
2016. febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két végletet szoktam általában látni. Vagy a férfi viselkedik egy párkapcsolatban diktátorként, és gátlástalanul alázza a barátnőjét, vagy a nő vállalja a domina szerepet, és ahogy csak tudja, szívatja/átveri/pattogtatja/stb. a barátját. Fekete és fehér. Sajnos nincs árnyalat. Nagyon kevés olyan kapcsolatot ismerek a környezetemben, ahol szépen össze tudtak csiszolódni a partnerek.
2016. febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

A nők miért nem vallják be hogy a pénzért élnek egy kapcsolatban?Ennyire alárendelitek magatokat a pénznek?


Soha nem vallanák be szerintem,még akkor sem ha ezzel tisztában vannak,és ha tehetné változtatna a helyzeten,de nem mer

2016. febr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

@14:45


Csak a magad nevében beszélj, mert én például leszólítok.


@Kérdező


Röviden, és lényegre törően a válasz így hangzik:


Nem minden férfi papucs. Én például nem rendelem magam alá egy nőnek sem.

2016. febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ezen az oldalon sokan azt képzelik,hogy minden férfi és nő egyforma,pedig ez nem így van.

Még ha papucs is valaki annak is vannak fokozatai.Ettől még működhet jól egy kapcsolat,ha az ember egy értelmes,józan gondolkodású,de erős akaratú nőnek rendeli alá magát és nyilván nem szabad visszaélni a "hatalommal".

2016. febr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most valami szánalmas projekció akar lenni?


Ha papucsság az, hogy általában a barátnőm igényeit helyezem a sajátom elé, hogy igyekszem a kedvében járni, és nem alárendeltként, hanem társként tekintek rá (és vice versa), akkor papucs vagyok, ámen. A határokat pontosan kijelöltem, vannak olyan dolgok, amiket nem tűrök, de azon kívül, ha olyan a helyzet, gond nélkül alárendelem magam, mint ahogy ő is nekem.


Ha neked egy engedelmes szolga kell ahhoz, hogy megóvd a képzeletbeli férfiasságodat, akkor hajrá.

2016. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ertem magat a kerdest sem. Kitol kerdezed amit kerdezel? ferfitol aki igy el? azok nem fognak ide irni.

Es meg valami. mindenkinel mas a "papucs" meghatarozasa.

Van akinek az is papucs hogy a gyereket tisztaba rakja a ferj vagy beinditja a mosogepet esetleg foz egy vacsorat.

Van akinek az a papucs hogy a feleseg elvarja hogy egyutt beszeljek meg mire koltenek? stb. eloszor hatarozd meg hogy TE mit ertesz kerdezo a papucs fogalma alatt.

2016. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!