Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden viccet félretéve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden viccet félretéve, névtelenül, őszintén. Mik azok az idegesítő szokásai a párotoknak, amitől falra tudnátok mászni, amit legszívesebben kitörölnétek belőle?

Figyelt kérdés
És itt most nem kell, az úgy szeretem, ahogy van szövegek, mindenkinek vannak idegesítő szokásai, na...:) a te párodnak mi/mik azok?
2016. febr. 29. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elkezd fajni, mikor beutom
2016. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legidegesítőbb, hogy csak képzeletben létezik.
2016. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
soha nem húzza le a wc-t kulázás után, sőt wc papírból még egy mosolygós smilet is kirak
2016. febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 VirágésBence ***** válasza:
90%
Ezt én most úgy írom le, hogy a barátommal együtt használjuk az accot, úgyhogy respect nekem. Szóval utálom, amikor felhív és nem rátér a lényegre, hanem elkezd beszélgetni a semmiről, megkérdezi, hogy mizu, amikor fogunk találkozni és egyébként tudja, hogy hol vagyok mit csinálok, nyilván így vezeti fel a mondandóját, de amikor sietnék nagyon idegeső. A másik a fülbe puszi. Megvan amikor akkorát cuppant a füledbe, hogy a dobhártyád beleszakad? És ez még váratlanul is... Hát olyankor lecsapnám. Idegesít még, amikor nem figyel, egyébként általában szokott és nagyon jókat beszélgetünk, de van, hogy játszik pl xboxon, mondok neki valamit, nyilván nem akarom zavarni de pl megkérdezem, hogy mit kér enni a válasz meg csak egy "aha". A harmadik amit utálok az az alsógatya a földön. Még szex közben érthető, ledobja, nem érdekel, de amikor minden este leveszi és otthagyja... Egyébként nem azért, én is rendetlen vagyok, de azért nálam nem hevernek bugyik mindenhol. Egyébként ezek apróságok, ennek ellenére szeretem minden kis hülyeségével együtt, nem is szoktunk rajta veszekedni, meg ezekkel tisztába van, sőt, én is tudom, hogy bennem mik idegesítik.
2016. febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
bocs az offért de nagyon romi eza VirágésBence felhasználó név és h 2en használjátok! :) :D
2016. febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Melyik párom...? :D


Képzeletben van pár...

2016. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy apróságoktól egy pillanat alatt a plafonon van. Példa: valamelyik nap elírta az emailjét és nem engedte be a fb, hanem kiírta, hogy ilyen cím nem létezik. Ahelyett hogy beírta volna újra, elkezdett dühöngeni, majd csak pár perc után lépett be.

Az a baj, hogy ő egy ilyen után egy pillanat alatt megnyugszik és el is felejti, engem viszont nagyon zavar, így veszekedés lesz belőle, mert mindig szóvá teszem. Ciki vagy nem ciki, de igen, próbálom leszoktatni róla.

2016. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom legépelni. A gyártó nem vállalt garanciát annyi leütésre. :D
2016. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ~OnLány~ ***** válasza:

3. :D Hát ez jó.


Hmm,hol is kezdjem,most nem jut eszembe semmi.


Szeretem amikor szeretget,csak néha "túlontúl" összeszeretget,szó szerint összenyom,vagy amikor lelök az ágyra és rámfekszik,na azt még csak imádom,alig kapok levegőt.

Vagy hogy én szeretek egyedül aludni,nem összebújva,nem egymás kezét fogva,dehát úgyis mindig az a vége,hogy reggelre rajtam fekszik,mert ő meg az olyan összebújós típus,én meg aztán nem alszom ki magam.


Vagy hogy elmegy a haverjaihoz és nem tud hazajönni..

Hálaistennek a wc ülőkét le tudja hajtani. :D


Ja,és baromi rendetlen.Ki nem állhatom,mikor csak úgy repülnek a zoknik mindenfele..utálom!

És már annyiszor,de annyiszor könyörgöm,hogy vigye ki a szennyesbe,dehát nehéz odáig 10 lépést megtenni,hiába.


És mikor az ágyban rágcsál..na akkor égnek áll a hajam!

Tudom,hogy szétszórja,de hiába szólok rá,akkor csak nevet. :D

Vagy mikor beül számítógépen játszani és nem enged oda,hogy Simsezzek.. :D


Más nem jut eszembe.Még jó.

2016. febr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szereti az orromat nyomogatni, húzogatni, mint az idős rokonok a filmekben. Engem pl. ez idegesít.

Ha vki felhúzta, elég pokróc tud lenni velem is (de ha beszólok neki, akkor belátja, legalább).


A ruhatárának egy részét erőteljesen kiszanálnám, mert vannak ilyen promóciós meg húsz évvel ezelőtti divatú cuccai, és az is idegesít, hogy van több pár jó cipője, és akkor felveszi a szétmállóban levő edzőcipőt, amiről ár ő maga is mondta, hogy ki kéne dobni, de hát az volt kéznél.


Néha felelőtlenül ígérget, főleg anyagiak terén... hogy ő majd kifizeti ezt meg azt az utat, nyaralást... én meg nyilván úgy terveztem anyagilag (akkor épp egyetemista voltam, olyan szar órarenddel meg ingyenes gyakorlati melóval, hogy nem tudtam mellette munkát vállalni)... és akkor két héttel az adott utazás előtt: na, a te részed ennyi meg ennyi lesz, majd add ide, és megveszem a jegyeket...

2016. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!