Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy békén hagyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy békén hagyjon egy fiú? Alázzam porig?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki szerelmes belém, de nekem nem jön be, kicsit sem.

Százszor elmondtam neki, hogy nem lesz köztünk semmi, de csak nem adja fel, azt mondta, hogy bármeddig vár rám.

Már a nem létező péniszem is kivan vele. Az lett a kedvenc kajája ami nekem, olyan cuccokat vesz magának, amilyenek nekem is vannak, olyan telefont, olyan tabletet, azokat a sorozatokat nézi amiket én stb, és olyan tetoválást csináltatott magának amilyen nekem van, és ugyanoda. Azt hittem elokádom magam amikor mutatta. Ezen felül még folyamatosan ajándékokat küldözget.

Mit tegyek, hogy leszálljon rólam végleg? Alázzam szarrá? Amúgy igyekszem mindig kicsit a lelkébe taposni, de nem adja fel.



2016. febr. 16. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
sz*rd le magasról!
2016. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Tedd pokollá az életét. Alazd meg, tedd nevetség tárgyává. Nekem ez be szokott jönni.
2016. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hiába csinálok bármit, nem használ.
2016. febr. 16. 16:20
 4/22 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan hogy csinálod ezt a lelkébe taposást?
2016. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy van egy fiú, akivel alakul köztünk valami, és mindig áradozok neki róla, hogy milyen jó vele meg minden. Ez nagyon zavarja, de nem veszi a lapot.
2016. febr. 16. 16:23
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha vezényelsz neki, hogy térdeljen le ekőtted, csókoljon kezet, másszon négykézláb ahova mondod, akkor megteszi a kedvedért?
2016. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindent megtenne értem, ezt meg is mondta többször is.
2016. febr. 16. 16:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszélsz vele? Sz*rd le...ez lesz a legszarabb neki..
2016. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
51%
Ha lepippantasz lekoptatom. Mindketten jól járunk ;)
2016. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Akkor vezényeld négykézlábra. Ezután ülj a hátára, vagy támaszd neki a lábaidat. Intézd úgy, hogy a pasi akiről áradoztál, "véletlenül" éppen akkor hív fel telefonon. A srác hátát zsámolynak használva csevegj a pasiddal olyan CSÖPÖGŐS szerelmesen, hogy közben "saaaajnos egészen megfeledkezel" a lábtartódról.

A végén csodálkozva nevetgéljél rajta: "ja hát te meg közben még itt vagy? boocsiiiii" :D

2016. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!