Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem mindenki összejönni?

Figyelt kérdés
Elegem van a pasikból. De komolyan, eddig azt hittem, csak a saját korosztályom ilyen, de tévedtem. Tudom, tudom, tisztelet a kivételnek. 19 éves lány vagyok, és NEM SZERETNÉK KAPCSOLATOT, SENKIVEL. Ennek ellenére így is egy csomóan bepróbálkoznak, nyomulnak. Mindig az elején közlöm, hogy nem, nem keresek kapcsolatot, nem, nem akarok randizni de mégis bepróbálkoznak. Igazából maximum csak egy sima haver/barát kellene akinek mindent elmondhatok, és nem kellene attól félnem hogy rámnyomul vagy megerőszakol, de úgy érzem lehetetlen. Ismerkedek valakivel és minden jó, aztán elhív "randira". Nem értem, meg fogok bolondulni :D Mit rontok el? Bejön a pasiknak ez az antiszociális stílus? Vagy mi? Pedig csak őszinte vagyok.
2016. márc. 1. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudtodra adják nyíltan,hogy mit szeretnének,örülj neki,hogy ök is őszinték.

Biztosan jól nézel ki és kedves vagy.

2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiuk nem baratkozasra valok. Keress baratnoket.
2016. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem akarnak komoly kapcsolatot, csak udvarolni, de főleg egy jó szexet. Ne dőlj be nekik. Legyél erős nő :)

Arra gondolj mindig, hogy kapcsolat nélküli szex után a pasik nagyon könnyen felejtenek, persze Téged ;)

2016. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellesz, nem Akarok randizni veled!-)
2016. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most sajnálni kéne téged? :D

(egy lány, akit még sosem hívtak randira)

2016. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Durva dolgokon dilemmázol!

"Ismerkedek valakivel és minden jó" -><- "Bejön a pasiknak ez az antiszociális stílus?"

Most akkor antiszociális vagy vagy nem? :O Keress meleg barátot. (amúgy a srácok is csak őszinték csak ők nem barátkozni akarnak)

2016. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont!
2016. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Durva dolgokon dilemmázol!

"Ismerkedek valakivel és minden jó" -><- "Bejön a pasiknak ez az antiszociális stílus?"


Az vagyok!! :D Alapjáraton kerülök mindenkit de ha írnak akkor nem akarok bunkó lenni és nyilván visszaírok, de magamtól senkire nem írok rá meg senkivel nem akarok ismerkedni.

2016. márc. 2. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettől még nem gondolnálak antiszociálisnak! Amúgy meg komolyan mások örülnének neki te meg itt szívózol öregem. Inkább válassz ki egy normálisat és legyél vele boldog. Miért jó neked a magány?
2016. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!