Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Köztetek van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Köztetek van olyan, akinek nem akar összejönni senkivel a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor miért?
2015. márc. 13. 22:42
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
59%
nem az hogy senkivel de akivel akarnám azzal soha és nem tudom hogy miért...
2015. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Olyanoknak érdekelne a válasza, akiknek nem jön össze a párkapcsolat, szóval esélyeik sincsenek a másik félnél.
2015. márc. 13. 22:46
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Mert akibe belezúgtam, az nem vevő semmire, mással meg minek?
2015. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hát de könyörgöm, annyi pali van. Hogyhogy mással meg minek?
2015. márc. 13. 22:50
 5/32 anonim ***** válasza:
Kérdező jól mondja 😊
2015. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Jó oké, várom a jelentkezőket, akiknek minden vágya az, hogy olyan nővel sétálgathassanak és beszélgethessenek, akivel sose lesz több, mert mást szeret. :D
2015. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem értettük meg egymást. Nagy a választási lehetőség, és nem kell szerelmesnek lenni ahhoz, hogy összejöjjön valaki valakivel.
2015. márc. 13. 23:01
 8/32 anonim ***** válasza:
Nekem kell.
2015. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ezt annyira utálom, amikor a pasik azzal jönnek, hogy "találna [a lány] 100 pasit minden ujjára". Komolyan, ez akkora baromság. Ha én szeretek valakit, akkor nekem csak és kizárólag ő kell. Még ha tisztában is vagyok vele, hogy nem lehet kettőnk között semmi, akkor sem tudnám csak úgy "eldobni" egy ismeretlen srácért, akihez még csak nem is vonzódom...
2015. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

De mit dobsz el, ha nem is lehet kettőtök közt semmi? A semmit?


A szerelem és a párkapcsolat között óriási távolság van. Ezzel valaki vagy tisztában van, vagy nem.

2015. márc. 14. 00:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!