Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Csak az "igazi"-val...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csak az "igazi"-val akartok családot és ha nem találjátok meg inkább választjátok a magányt, vagy egy bizonyos kor után ti is meg akartok állapodni és a kéznél lévő legalkalmasabb nővel fogtok bele a családalapításba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ki, hogy gondolkodik.

2016. febr. 7. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az "igazi"-val (nevezzük akkor így) alapítanék családot - vagy egyáltalán házasodnék össze, vagy élnék sokáig együtt. Nehéz eset vagyok, ha nem illünk össze hamar kiderül és elég hamar vége lesz a dalnak. Szóval nekem nem is menne az, hogy együtt legyek valakivel hosszabb távon aki csak a "már úgyis vén trotty vagyok, jó leszel Te is" alapon... De ugyanezt nem szeretném a nő oldaláról sem. Sajnos belefutottam egy ilyenbe nemrégiben.


Szóval ha nem jön össze, akkor inkább a magány. Jobb, mint egy rossz/nem megfelelő kapcsolat, azt hiszem. Gyereket vállalni meg így, egyenesen felelőtlen, buta döntés. De ez csak egy vélemény, lássuk a többit :)

2016. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A terv egyértelműen az, hogy csak az igazival. Aztán, hogy ebből mi jön össze... majd meglátjuk. Ahogy azt is, hogy hogyan fogom gondolni az esetlegesen bekövetkező sikertelen évek után. Előre nem tudom megmondani.


24/F

2016. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Hát ez bizony jó kérdés, mert úgyérzem rátaláltam az igazira, csak éppenséggel nem vagyunk már beszélő viszonyban. Természetesen vele szeretnék családot alapítani, de viszont van egy másik lány akivel igaz hogy csak barátok vagyunk, de valamiért folyton azon jár az eszem, hogy vele milyen kiegyensúlyozott életem lehetne, olyan biztos családi légkört sugároz a jelleme.. Nem tudom miért érzem ezt. :/ :) Lehet az "igazival" való rossz kapcsolatom miatt.. :/
2016. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igazival! Azt mondjuk még nem tudom hogy meddig fogok rá várni/fogom keresni, de ha nem lesz meg akkor maradok inkább agglegény.
2016. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!