Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy felnőtt nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy felnőtt nő még mindig rajong bizonyos hírességekért?

Figyelt kérdés
Barátnőm 26 éves, és van egy pár kedvenc énekese, akiket régóta imád, mai napig is rendszeresen néz velük interjúkat, és küldözgetnek egymásnak róluk képeket a barátnőivel. Nem vagyok féltékeny, vagy semmi ilyesmi, de egy kicsit furcsállom a dolgot. Mennyire szokásos ez a hasonló korú lányoknál?
2016. febr. 17. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

A volt szaktársam Bon Jovi rajongó, és az egész életét erre tette fel...külföldön egy fan clubot alapított és arra gyűjti a pénzt, hogy a koncertjeire eljuthasson...

nincs párkapcsolata, és 28 éves....


És nem, nem normális...

2016. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem, nincs összefüggésben azzal, hogy van-e párkapcsolata, de az nem normális, hogy az egész életét erre tette fel. Mert? Miért? Nem értem! 28 éves, maaajd rájön amikor Bon Jovi már megöregedett. De lehet, hogy talál más rajongást, pld. Justin Biebert. :)))
2016. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Durva! Barátnőm nem ilyen fanatikus azért szerencsére. :D

Igazából csak akkor jön elő ez az énje, ha a barátnőivel találkozik vagy levelezik, akkor lesz újra ilyen vihogó tinilány, egyébként általában teljesen normális és felnőttes gondolkodású.

2016. febr. 17. 23:16
 4/19 anonim ***** válasza:
a rajongás még akár normális is lehet, végül is miért ne? de nem szabad túlzásba vinni. szerintem a csajod még éppen oké.
2016. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Senki nem érti a Bon Jovis rajongását...:D de mióta ismerjük, azóta ez van...olyan pulcsikat hord, csak róla posztol fb-on...ha összejön a közös kép, akkor ezer opcióban megszerkeszti és hetekig "új képként" posztolja ugyanazt...:D


Viccen kívül, szerintem ő bolond...


A barátnőd meg szerintem normális, én is szoktam hülye dolgokon vihorászni a barátnőimmel...:)

2016. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális!!! A férfiak sem ülnek össze kitárgyalni Charlize Theron, Catherine Bell, Jennifer Love Hewitt, Emma Watson stb. magánéletét kép- és videócserélgetéssel egybekötve, mert bugyuta, röhejes elfoglaltság. De ha össze is ülnénk nyálat csorgatni (mint amit ti, csajok szoktatok csinálni híres zenészekre, színészekre, sportolókra), nem tudom, vajon hogy esne nektek? Gondolom elég szarul, ha szeretkezés közben mondjuk Hermione arcát képzelnénk a tiétek helyére.
2016. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Ezek ilyen rögeszmés, dogmatikus fanatizmusok. Távoll áll a normális, érett felnőtt viselkedéstől.
2016. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

OFF

Charlize Theron?? Ne is mondjátok!! Forgattak vele a Lónyai utcában, napokat. Mindig úgy helyezkedtem, hogy a közelében lehessek. Na, ha láttatok még búval b*szott nőt…!! Egy mosoly nem hagyta el az arcát, soha. Mintha nyűg lenne neki ez az egész. Ellenben, James McAvoy és Eddie Marsan sokat vigyorgott, felvételen kívül!!!

2016. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8


Marsan és MacAvoy nem először forgat együtt, biztos nagy spanok már :)

2016. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett volna kötelező Charlize Theron-nak vigyorognia?


Én is rajongok, szeretek "rajongani", pl. TWD szereplőkkel minden interjút meg szoktam nézni. Most van Norman Reedus a Men's Fitness elején, át is küldöm pár embernek.


Felőlem pasik is tárgyalhatnak ki csajokat, én is szoktam nőket kitárgyalni, látom, ha egy nő szexis.

2016. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!