Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csalódottak lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csalódottak lennétek?

Figyelt kérdés

Szülinapom volt. A barátom már hetekkel azelött mondogatta, hogy majd elmegyünk vacsorázni és, hogy válasszak éttermet meg kérdezgetett, hogy mit kérek szülinapomra én mondtam neki, hogy rábízom, mert ő biztos kitalál majd valami jót. Végül elvitt vacsorázni, de nem kaptam semmit.

Fél éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Én 20, ő pedig 23 éves.



2016. márc. 5. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Az "elvitt vacsorázni" gondolom nem azt jelenti, hogy elfuvarozott egy étteremhez, majd ott hagyott, hogy vacsorázz meg, és ha végeztél, majd hazavisz. Ő fizetett? Mennyit hagyott ott? Nem lehet, hogy a vacsorát szánta ajándéknak?
2016. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ezen az oldalon a te helyedben óvakodnék az ilyen kérdésektől. A tegnap egy lány hasonló kérdést tett fel, és szinte szétszedték őt, egyből anyagias dögnek állították be. Hát, ha megígérte az ajándékot, de a végén aztán mégse akart rád több pénzt költeni, legalább kaphattál volna egy masszázst.
2016. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ő fizetett. Hamburgerezni mentünk, de azért nem mekis szinten. Azt hiszem az amit én ettem olyan 1500-1700 forintba került.
2016. márc. 5. 10:48
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem várom el tőle, hogy milliókat kölcsön rám. Annak meg mégjobban örülnék, ha ő maga készítene valamit és nem venne.
2016. márc. 5. 10:51
 5/21 anonim ***** válasza:
Még egy csokor virágot sem kaptál?
2016. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hamburgerezni vitt? Lehet, hogy én vagyok régimódi, biztos jó volt... Én valami puccosabb helyet képzeltem, ahol az ember ennél többet hagy ott. Én biztos adtam volna legalább valami apróságot. (Első voltam.)
2016. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, semmit.
2016. márc. 5. 10:59
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Az elég tirpákság, ha megkérdi mit szeretnél, aztán nem vesz mégse semmit.

Mondjuk lehet, hogy attól félt, hogy amit kapsz, az nem fog tetszeni. Mivel nem kértél semmit, nem kaptál semmit.


Ez az elmegyünk vacsorázni... bocs de nekem egy hamburgert jelent, hanem éttermet. Főleg ha tényleg ezt szánta meglepetésként, és ha nem te ragaszkodtál a helyhez. (Végül is miért ne lehetne egy csaj kedvenc helye a hamburgerező?)

Amennyiben együtt éltek, még könnyebb dolga van, mert akár ő is főzhetett volna valamit, süthet tortát, beszórhatja az ágyat rózsaszirommal (3 szál hervadt rózsa olyan 150 Ft... a célnak meg tökéletesen megfelel, nem kell a friss), vagy gyertyákkal kirakja a kád szélét, és illatos fürdőt csinál, mire hazaértek. Elkiáltja magát mellé, hogy "meglepetéééés!, és ennyi.

Még pénzbe se kerül.


Mielőtt valaki a torkomnak ugrik, hogy anyagias vagyok. :P


De kifejezni a szándékot, hogy vesz majd valamit, aztán meg mégse venni semmit, mikor te már várod, az elég köcsögség.

2016. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez azért így elég szomorú, nem tudom lehet hogy ez a "vacsora" (hamburgeres dolog amit írtál) az ritka nálatok, de például szerintem ez olyan volt hogy akár egy hétköznapi vacsora. Nem azt mondom tényleg hogy vagyonokat költsön rád, de egy csokor vagy egy cserepes virág nem ártott volna. De tanulj belőle....majd születésnapjakor hasonlóképp cselekedj.:)
2016. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez nem anyagiaság.Szègyelje magát.Minimum ètterem ès egy kis ajándèk.
2016. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!