Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti mennyire várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mennyire várjátok el, hogy a párotok otthon besegítsen mondjuk a takarításban?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez nem a férfi dolga,én olyankor mikor takarításról van szó elvonulok megiszok valami finomat ,vagy elmegyünk a haverokkal megnézünk egy meccset.De ez csak akkor fordul elő mikor nem melózom leginkább hétvégén.És szeretek hazaérni a szép csillogó lakásba.Nálunk ez így működik:)
2016. márc. 6. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
97%
Ha a nő annyira csicska, hogy tűri akkor ez egy szép kapcsi. :-D Normális férfi magától segít, meg sem kell rá kérni.
2016. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon boldog lehet a nőd. Upsz, hazudtam.
2016. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
96%

"Mert szerintem ez nem a férfi dolga"


Szerintem ez abban a korban nem a férfi dolga volt, mikor a férfi kereste a pénzt, a nő meg otthon volt a gyerekkel. Akkor elvárható volt, hogy az asszony a házimunkát elvégezze.

De mivel manapság a nő is dolgozik, neki a házimunka pont annyira plusz, mint a férfinak. Én nem tűrném el, az biztos. Én igen is elvárom, hogy a párom besegítsen, ha már én se csak otthon ülök egész nap, hanem melózok.

2016. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Nálunk fel van osztva a házi munka, annak tükrébe ki mit szeret vagy vállal be. Illetve mennyi időnk van erre. Ha én dolgozok többet a páromé a házitündér, ha én vagyok szabadabb akkor én vállalom az oroszlánrészt.


Annyira várom el, hogy haladjunk a dologgal az élettel. Nekem is csak 1 van amit nem non-stop robotolással akarok leélni. Én is dolgozok ugyanúgy. És én is örülök amikor a párom olyan figyelmes, hogy 12 órás műszak után finom ebéddel vár haza, vagy tiszta lakással.

2016. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem jó az ha a hagyományos női szerepeket a férfiak veszik át:)
2016. márc. 6. 12:52
 6/94 anonim ***** válasza:
96%
De az gondolom azért tetszik, hogy a hagyományos férfi szerepet (pénzkeresés) átvették a nők...
2016. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Írtam egy hasonló kérdésben is,hogy precíz vagyok és jobban szeretem én elvégezni a fontosabb és időigényesebb dolgokat.Én szivesen megcsinálok mindent,persze házon belül.(füvet kint ő vágja,vagy a szerszámosban is ő rakodik)

Mosogatok,ablakokat is inkább én mosom,virágokat szereti ő gondozni,imádja a szobanövényeit.

Felmosni is én szeretek,vagy mosni is.


De ha mindketten dolgozni fogunk,mert amikor nála voltam,akkor még csak neki volt munkahelye,akkor mindent megcsináltam.

Főzni is én szoktam,persze ő is tud és szeret is,csak mikor közben mosogatni is kell,az nem igazán megy neki.


Amúgy oké,ha neki nincs dolga,csak te dolgozol,akkor megértem,hogy ő takaraít.

De ha mindketten,akkor neked is illő volna besegítened.

Főleg ha már egy felmosást vagy egy mosogatást bevállalsz,az is hatalmas segítség.

2016. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
100%
nem várom el, hogy besegítsen :D azt várom el, hogy felesben, megosztva, felnőtt emberek módjára végezzük a házimunkát. természetesen ez arra az esetre igaz, ha nagyjából ugyanannyi a szabadidőnk.
2016. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megoszlanak a feladatok, mindketten természetesnek vesszük, hogy a közös otthonunkban a feladatok is közösek.
2016. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs normalis no aki elfogadna ilyen mentalitasu ferfit. Ugyhogy kamu a sztori.
2016. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!