Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rontja az esélyeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rontja az esélyeimet egy nőnél, ha még otthon lakom a szüleimnél 29 évesen?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ! Ha nem mondod meg neki az elején, lehet hogy nem is gyanakszik majd.
2015. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, miért, és hogy vágysz-e a függetlenedésre egyébként, vagy így kényelmes akár egy életen át is...
2015. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
46%
nagyon! én is itthon lakom és nincs se pénzem se kedvem elköltözni akinek nem tetszik így járt
2015. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
78%
Hogyha anyukád kinyalja a segged, és ezért nem tudod milyen saját magadról gondoskodni, a kajára odafigyelni, mosni, takarítani, akkor nehezebb dolga lesz majd a barátnődnek, akivel egyszer összeköltözöl...
2015. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha minden rendben van veled és nem azért laksz náluk, mert önállótlan vagy akkor semmi baj nincs. Egyedűl nem igazán éri meg külön lakni, költségesebb nem lenne melletted senki. Szerinten nem kéne ezt életkorhoz kötni, akkor költöz el amikor jól esik.
2015. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
én most házra gyűjtök, és van is már valamennyi tőkém, de úgy gondoltam, hogy majd a párommal veszünk közösen házat, ami mindkettőnknek tetszik, de azt sem nagyon akarom elmondani a lányoknak ismerkedő fázisban, hogy van pénzem, hogy ne amiatt jöjjenek össze velem.
2015. dec. 23. 11:33
 7/52 anonim válasza:
77%
Az attól függ h miért laksz otthon... Anyagi okokból vagy mert így kényelmes. Ha 29 évesen anyukád úgy lát el mint egy tizenegykét évest akkor ez gáz... Nekem nem biztos h kellene egy 30 éves anyuci pici fia... Viszont ha anyagi megfontoltságból az más... Attól függ miért laksz otthon.
2015. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
42%

Nálam szóba sem jöhetett volna. 23 évesen találkoztam a férjemmel, de már akkor alapvető volt, hogy külön éljem. Én is külön éltem 18 éves korom óta.


Nem azért nem jöhetne szóba, mert a pénzügyi része zavarna, hanem mert aki otthon él, az 90%-ban nem önálló. Nem tudja, milyen egy lakást fenntartani, a számlákat befizetni, a saját fizetéséből gazdálkodni, MINDEN házimunkát maga elvégezni, magára főzni. Ha nincs kedve, mindig van kire áthárítani!


És ezzel az a baj, hogy amikor összeköltözik az ember, sorozatosan jönnek a példák: rendetlen, azt várja, hogy ha nincs kedve a másik csinálja meg, a fizetéséből nem tud kijönni, mert hozzá van szokva, hogy semmire nincs gondja... stb.

2015. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
69%
Azért ne essünk a ló túloldalára sem, szóval szerencsés, aki 18 évesen már külön tud élni, de ez nem adatik meg mindenkinek. Nekem sokat kellett gyűjtenem, tehát aki anyagi okokból nem tud elköltözni, de egyébként nem szolgáltatja ki magát, azt megértem, így is lehet valaki önálló, ha még nem egyedül fizeti a számláit. Ezt ne keverjük össze azokkal, akiket anyuci még 40 évesen is kiszolgál...
2015. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
8-as egyáltalán nem értek veled egyet. Lényegében itthon nem is eszek, a szobámat rendben tartom, számláimat befizetem, és ha külön élnék, akkor a mosást elintézném magamnak, vasalni is szoktam. Egyébként 4 évig koleszos voltam egyetemen és rendezettek az életkörülményeim. Attól hogy valakinek saját háza van, még lehet igénytelen disznó aki nem birja ellátni saját magát, és ugyanígy, aki szülőknél él, az is lehet önálló.
2015. dec. 23. 11:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!