Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyeljetek mit tegyek? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeljetek mit tegyek? Mert ez olyan kimenetelű hogy végülis nekem egyik se jó választás

Figyelt kérdés
Na hosszú történet de azért csak belefogok vhol:Van egy lány és egy suliba és egy angol csoportba járunk most is.Sokáig nem dumáltunk de úgy kiderült hogy ugyanakkor született mint én és engem az ilyeneket érdekesnek tartottam .Dumáltunk alapból csak haverok voltunk de volt egy olyan tervem hogy megszivatom az egyik osztálytársnőjét hogy vele járok későbbiekben beláttam hogy ez hülyeség de tovább beszéltünk.Sok minden megosztottunk egymással.Megkedveltem meg minden.Egyszer azt mondta csak velem tud igazán beszélni és örül hogy vagyok.Sokszor kérdez minden féléről.De azért volt pár dolog :megpróbáltam magammal elhitetni hogy nem jön be meg semmi a másik hogy eléggé virtuális csaj volt.Tehát sose beszéltünk csak msn-en .Aztán én elkezdtem beszélni itt a gyakorikérdésesek tanácsára és tökre kinyílt meg minden.És msotanság jöttem rá hogy hazudhatok magamnak bejön .De nem jöhetek mer tisemrem már anynira hogy nem jövök be neki .Kiírtam msn-re hogy nem kell magamnak hazudni stb erre megkérdezte hogy miez mondtam hogy elfelejtettem.Mondja ha akarom akkor nem mondom el .Vmit sejthetett mögötte de mikor megint hazudtam akkor elment .De tuti nem jövök be neki mert pasizik és szokott mesélni .De mondta már hogy sok közös témánk meg stb.Tehát nekem el kell felejtenem de az szar mondjuk anynira nem mert nem vagyok halálos szerelmes vagy egyéb.HAnem érzem hogy bejön.De mit tegeyk.Attól is félek hogy ezt elolvassa és sose leszünk már olyan jóban mint mostanság ,minden kedves kérdés mögött hátsó szándékot érezne.Mit tegyek?Hosszúra sikeredett egy kicsit de ez csak a tmör lényeg.
2010. ápr. 1. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
mit tegyél? tanulj meg fogalmazni, amúg ypofon egyszerű ha rákérdezel mit veszíthetsz? semmit. ilyenkor jön az a duma hogy ohh elvesztem a barátságát stb, de most komolyan ha az egyik fél szerelmes akkor az már nem csak puszta barátság mégha a másik nemis tud róla. nemlehet pusztán barátáságként kezelni, mond meg hogy vonzódsz hozzá csak ne parázz és elsietni sem kell, mond hogy egyre inkább tetszik neked
2010. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehetetlen .Ha összeveszek vele az nagyon szar.Vesztettem már el így csajhavert és nem volt jó.Vele még mindig nem vagyunk a legjobb viszonyban .
2010. ápr. 1. 23:50
 3/4 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok már mert egy válasz és nekem több ebmer véleménye kell
2010. ápr. 2. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

hát szia! :)

Először is ne stresszelj... tudom, könnyű mondani, de azért próbáld meg. Az a helyzet, hogy szerintem mindenki vmi hasonlót fog tanácsolni. Én a helyedben odamennék hozzá pl. suli után, hogy szeretnék vele megbeszélni 1-2 fontos dolgot. Ha esetleg személyesen nem mered neki elmondani akkor jöhet az msn is, de azzal az a baj, hogy nem látod a gesztusait, nem tudod hogy reagál csak ír vmit. Én azzal kezdeném, hogy örülök neki, hogy megismertelek, jó érzés a barátodnak lenni, de arra jöttem rá, hogy sokkal fontosabb vagy, mint egy barát. A lényeg, hogy tetszel nekem és szeretném ha még jobban megismerhetnélek. Ezt szerettem volna elmondani. /ha látod hogy mosolyog,akkor következő- Mikor találkozzunk?/ :) Ha esetleg nem látsz semmilyen reakciót, akkor tedd hozzá, hogy ezzel nem szeretnéd felbolygatni ami köztetek kialakulóban van, ha ő nem igy érez akkor is maradjatok ilyen kapcsolatba, mert számodra nagyon fontos, mint ember. A lényeg hogy elötte ne izgulj szépen higgadtan mondd el ezeket a dolgokat, szerintem ha nem közömbös erre nem tud nemet mondani. Remélem segítettem, majd számolj be arról, h mi történt. L/20

2010. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!