Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is ilyen?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy be vagyok sértődve, és csak azért is jön oda, és ölelget meg puszilgat, pedig mondom neki, hogy hagyjon már, és csak azért is csinálja, és mondja, hogy jaj, ne duzzogjak már. Miért nem lehet addig békén hagyni az embert, amíg kiduzzogja magát??


L/19


2016. márc. 6. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Jobb lenne ha ő ölelgetne ?


[link]

2016. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, szerintem inkább így viselkedjen egy férfi, minthogy addig leszarjon, amíg el nem múlik magától a sértettség, mondván ő nem csinált / mondott semmi rosszat...
2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Talán mert megpróbálja helyrehozni a "hibáját" Az én párom is ilyen. Ha megbánt valamivel bocsánatot kér, kicsit hagy aztán megölel meg szeretget, fura mód nekem ettõl elmúlik a haragom. De lehet csak rosszul van bekötve valami bennem.

19/L

2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki, hogy próbál feléd közeledni és helyrehozni a dolgokat ( feltételezem valamin összevesztetek ). Majd ha le se szar akkor meg az lesz a bajod. Lehetne egy érzéketlen paraszt is, az jobb lenne?
2016. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Az általad írtat is próbáltam, akkor még jobban megsértődött, mert hogy lesz*rom és nem érdekel mi van vele. Máskor meg ellök és ütöget.
2016. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert normalisan viselkedem es nem szoktam duzzogni. Hanem mgbeszelem vele ha van valami bajom.
2016. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
#2: Nagy kár, hogy a nőknek ez sem jó, meg az sem jó.
2016. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

#7

Nekem jó amit írtam, azért írtam :D

2016. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy a jó, ha megpróbál kibékíteni, de ha nekem ez akkor még nem megy, akkor veszi a lapot, egy kicsit békén hagy, és megvárja amíg lehiggadok kissé.

Nekem pl. apám tipikusan olyan, hogy megbántja az embert, aztán meg 2 perc múlva már kéri a bocsánatot, mikorra már jól felhúztad magad. Ő se az a típus, aki visszavonul, hagyja ülepedni a dolgot, és vár 10-20 percet a bocsánatkéréssel. Anyámat ki is készítette vele. Én ebből tanulva olyan vagyok, hogy várok a béküléssel, amíg elül a por. Vagy bocsánatot se kérek, csak jóváteszem. Kivétel egyszer a párommal, mikor nagyon csúnyán eldurvult a veszekedésünk, akkor mihelyt kissé lejjebb higgadtam, elkezdtem békülni, és nem tágítottam, míg a páromnak meg nem tört az ellenállása - de ez kivételes eset volt, mert nagyon féltem, hogy elveszítem. Persze én nem számítok, mert nő vagyok.

2016. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amikor én duzzogtam/hisztiztem, szüleimtől egy büdös nagy lángost kaptam. Szeretnéd inkább ezt ? Neeeem ? Pedig gyógyszer az a gyereknek. Velem is csodát tett. :p 29/f
2016. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!