Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akar semmit miért ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar semmit miért ad ajándékot a pasi?

Figyelt kérdés

Van egy srác, rendszeresen kaptam tőle apróbb ajándékokat, majd karácsonykor közöltem vele, hogy én kezdek többet érezni iránta, szóval jó lenne, ha befejezné ha ő nem akar többet. Nem mondta konkrétan, hogy nem akar semmit, csak bocsánatot kért, befejezte az ajándékozást és ugyan továbbra is kedves maradt, de érezhetően visszafogottabb lett a közelemben. Egészen máig minden rendben ment, erre most megint kaptam tőle egy kis apróságot... Ezt most miért csinálja?


Én még egyszer nem akarom beégetni magam előtte.


2016. márc. 3. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne és tisztázzátok le.
2016. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. nem égetted be magad, nem így kell felfogni.

2. miért tőlünk kérdezel, miért nem tőle?


Nem kitalálós játékot kell játszani, ezt meg kell tanulnod.


Nem érted, mit szeretne --> megkérdezed tőle. Ilyen egyszerű, nagyon célravezető.

Ha zavarba jön, nyugtasd meg, hogy nem kell, csak szeretnéd érteni, hogy ő mit akar. Ha nem akar válaszolni, akkor mondd neki, hogy neked rossz, hogy nem érted, szeretnéd tudni. Ha empatikus, nyílt és kedves vagy, simán menni fog és tisztázhatjátok.

2016. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár irántam is érezne az a lány valamit, akit én megleptem:)
2016. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Kérdező...Amennyiben neked BÁRMIKORIS "ajándékokat" ad egy hímnemü, akkor a továbbiakban SOHASE GONDOLD AZT, hogy az illető "nem akar tőled semmit sem"...Ez is olyan, mint ha pl. fordított esetben egy nő meztelen képeket küldözgetne magárol egy barátjának-ismerősének, és közben azt akarná bemagyarázni, hogy "nem akar az illetőtöl semmit sem"...Értetted ugye a példámat? Szóval ne legyél már naív...
2016. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is akar valamit főleg, hogy most újrakezdte az ajándékozást a kis vallomásod után. Magyarán ezt szerintem biztatásnak vette.


Egy pasas mindig akar valamit, ha ad valamit. Vagy a szerelmedet, vagy szexet, ha nem nőként tekint rád, akkor a pénzed vagyonod, kapcsolataid, stb.

2016. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Durva becslésem szerint a férfiak egy százaléka tartozik abba a kategóriába, aki úgy vesz ajándékot, hogy nem akar tőled semmit. Úgy értettem a semmit, hogy se szívességet, se puncit, se lelki támaszt.

Szóval ha van száz közeli férfi ismerősöd a barátoktól a rokonaidon át a szomszédokig, akkor az az egy pasas az apád lesz.

2016. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!