Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyi pénzt költötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi pénzt költötök a barátnőtökre havonta átlagban és miket szoktatok venni nekik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 18:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Február hónapban 4x voltunk moziban, a jegyeket ő vette, meg Valentin napkor elmentünk étterembe, az volt 25 ezer kettőnknek. Ez összesen olyan 35 ezer (erősen felfelé kerekítve), ezt felezd el, az jött nekem egyedül. Na, ez az átlag, amit költ rám. Ajándékot (már fizikai ajándékot) karácsonyra kaptam tőle legutóbb. Legközelebb meg szülinapra fogok. Ja nem. Akkor vidámparkba megyünk. Akkor semmi. Nem nagyon szoktam ajándékot (fizikai ajándékot) kapni. És én ezzel maximálisan elégedett vagyok :)
2016. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

Kb. 2 havonta meglepem egy csokor virággal. Ünnepekre veszek neki ajándékot, eljárunk moziba, vacsorázni, színházba, egyéb programokra. Hol ő fizet, hol én. Van még pár apróság, pl. süti, koktél.


Ez nagyjából 5-10e Ft, ami a kedveskedés.

2016. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Ti tényleg ennyit költötök egy csajra?
2016. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
7%
Én ijen 50 ezer rupó körül de fullosak a nöjim
2016. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

Változó, a tényleges számokon sosem gondolkoztam, de elég sokat.


Mondjuk nem zavar mivel megengedhetem magamnak. Járunk kirándulgatni, síelés, nyáron strand, meg szörfözés. Néha ruhák, cipők, mozi, kaja, meg minden egyéb. Nem merem összeszámolni igazából :D

2016. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%
En sem ertem, miert kene kolteni ra. Az utolsonak meg fix hogy a penzeert van vele
2016. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%
Ebben a hónapban már kifizette 3 havi UPC számlámat, vett nekem egy havi bérletet, + bevásárolt itthonra ^^
2016. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
# 17: Elég spúr faszid van... sminkkészlet, rucik?
2016. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Melyik barátnőmre? :D
2016. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Kaját, italokat ő fizeti, ha megyünk valamerre. Néha vesz virágot, vagy valamilyen smink cuccot, ritkábban fehérneműt. Legutóbb kaptam tőle egy selfie botot :D Nem számoltam még össze, majd a következő hónapban.
2016. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!