Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiakadnátok a barátnőtökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok a barátnőtökre ha 65 ezer forintért venne egy pár cipőt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jol keres es megvan ra a penze miert ne?
2016. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha megteheti, és nem az én pénzemből vette a megkérdezésem nélkül, amit amúgy a gázszámlára szántam, akkor nem. :-D

Kevés az infó, ezt így nem lehet megmondani. Nyilván ha havi egy millát keresne, akkor nem, ha viszont nem állunk jól, akkor igen.

2016. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

helyzetfüggő...

ha telik rá és ez senkinek nem gond anyagilag akkor miért haragudnék?

ha valaki több hónap alatt rak félre erre és végül megveszi az még jó pont is lehet, hisz összespórolta rá a pénzét...

de ha ezt nem tehetné meg, mert anyagilag gondot jelent akkor zavarna...


22F

2016. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a saját pénzéből veszi és keres annyit, hogy ne okozzon problémát ez a kiadás, akkor nem. Bár nem tetszene igazán, mert totálisan felesleges pénzkidobás (az én nézőpontomból, persze).
2016. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vehetne egyet nekem is, és beérem 45 ezres Adidasszal :D
2016. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Addig szórja amíg van aztán meg csóróskodik a méregdrága tök felesleges cipőjében:D


Az a kérdés hogy megteheti vagy csak hozzájutott ahhoz az összeghez és gyorsan elkölti?

2016. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy látogasson el a www.cipovaros.hu weboldalra, ott olcsók és jók a cipők :)
2016. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Passzold le nekem. Keress olyat aki a kilós ruhaboltból vásárol
2016. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Marcsika, nem unod még..? Akkor lesz neked 200€-s cipőd, ha az égből négyszeres munkanélküli segíly potyog... 💩
2016. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a felesegem ilyen,folyton draga cuccokat vesz maganak es ott tartok, h frankon orulnek neki ha csak 65 ezret koltene egy cipore, de nalunk sajnos o sokkal de sokkal tobbet kolt.



A sajat fizeteset kolti,de amikor elfogy mindig en adok neki, ami vegulis nem zavar mert megengedhetjuk magunknak, csak ezeket az osszegeket valami ertelmesebbre is fordithatna.

2016. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!