Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viszonyban vagy párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viszonyban vagy párod családjával és milyen időközönként szoktatok menni hozzájuk vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretjük egymást a párom szüleivel, ez az én családommal is dettó így van, nagyon szeretik egymást a szüleimmel.


2 hetente általában találkozni szoktunk.

2016. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Exeim vannak csak.



Semleges vagy rossz általában. Mindig ellenem propagandálnak. "A barátod dagadt" "csóró is" "jól leadtad az igényeid" "ez egy lúzer" stb.

2016. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3#

Szerintem ezeket inkább saját magad propagálod.


Mellesleg többnyire az ember szülei elsősorban a hibákat veszik észre a gyerekük párján mert ők ugye máshogy látják a dolgot, érzelmileg nem kötődnek hozzá, nem ismerik annyira.

2016. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jóban vagyunk egymással, szinte minden héten találkozunk :)
2016. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsen bajunk egymással, de nem ismerem annyira az anyukáját, nem szoktunk gyakran náluk lenni és akkor sem az anyukájával beszélgetek általában.
2016. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

Egyszer volt komolyabb konfliktus egy ex anyósommal, de mondjuk ott a fia is így gondolta :)

Amúgy általában törekszem rá, hogy jó legyen. Kutyába le nem megyek, de jobb a békesség.

2016. márc. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ő szülei imádnak engem, bár mivel a világ másik végén laknak, évi egy-két alkalomnál többször nem vendégeskedem náluk. Párom havonta hazamegy, de én olyankor általában dolgozom. :D

Nekem elváltak a szüleim. Anyám megveti a páromat és ki is van tiltva tőlünk, tehát az év szenzációja az volt, hogy meg van hívva karácsonyra... A távolabbi család (apám családja, nagyszülők) kedvelik, de oda meg nyilván megint csak nem nagyon járunk, nagyon max évi egy-két alkalommal.

2016. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!