Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ne tulajdonítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ne tulajdonítsak ennek nagyobb jelentőséget?

Figyelt kérdés

A párom nem igazán becéz engem pl. egyetlenem, kedvesem stb, nem mond/ ír olyat,hogy pl. hozzám bújhatsz, megcirogathatsz stb. viszont van egy jó barátnője(régi osztálytársa), akinek ilyeneket írt régebben...

ÉN is örülnék a kedves szavaknak,mert annyira úgy érzem,hogy távolodik tőlem, olyan értelemben,hogy kezd a szerelme átalakulni,s csak úgy vagyok neki. Viszont én még mindig szenvedélyesen szeretem.



2016. márc. 8. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Néma gyereknek...
2016. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sidd ***** válasza:

Nem tudni mióta vagytok együtt és,hogy korábban mondott-e neked bármi hasonlót.

27 / F

2016. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt.

Nagyon ritkán mond valami becézést de egyre ritkábban.

Félek,hogyha rákérdezek még egyszer akkor is vallatásnak venné s elveszítem. Pedig amúgy amit kér tőlem azt megadom, gondolok itt a szabadságra, amire vágyik.

2016. márc. 8. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy megadsz neki mindent, de te is megkapod a kapcsolatban azt, amire vágysz? Nem úgy működik, hogy a dolog, hogy mindent annak rendelsz alá, hogy őt boldoggá tedd, magadra is kell gondolnod!

Konkrétan a kérdésedre válaszolva, ha másnak mond ilyeneket, neked meg nem az nagyon furcsa. Szerintem kellene egy tartalmasat beszélgetnetek.

2016. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy jó taktika, amivel újból fel lehet kelteni a másik fél érdeklődését, ha úgy teszel, mintha te kezdenél távolodni tőle. Néha mondd azt, hogy most, ne haragudj, nem érek rá, meg kell még tanulnom ezt vagy azt, vagy el kell intéznem ezt vagy azt, találkozzunk majd egy hét múlva, akkor ő lesz az, aki sokkal inkább fog akarni téged.Lehet, túlságosan tapadtál rá, ezt nem szeretik, és túlságosan biztonságban érezheti magát melletted, kell hagyni neki egy kis bizonytalanságot. Persze, tudom, hogy nehéz megtenni, amit javasoltam, de ha így sem közeledik, akkor meg a valóságban is el kellene távolodni tőle, és mást keresni.
2016. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Noha erősen játszmázás szaga van a dolognak, ezúttal elfogadhatónak találom az utolsó hozzászóló ötletét.
2016. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!