Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne tulajdonítsak még nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne tulajdonítsak még nagyobb jelentőséget hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Szerintem még nincs okom aggódni,de azért feltettem a kérdést..

Idén 3 csajnál próbálkoztam :

1-barátként tekint rám,más tetszik neki ezt mondta

2-mindig volt kifogása hol van amikor elhívtam

3-Múlt héten hívtam el,mondta meggondolja,de ki akartam szedni belőle hogy igen jön,erre mondta hogy nem,csak értsd meg hogy nem.,az ivós osztálytársának likolja a képét,de kibeszéltem vele hogy egy tuskó gyökér..


Én normális vagyok,nem szoktam még inni,és nem is nagyon tervezem,..kedves vagyok a lányokkal,visszahúzódóbb inkább,jó tanuló.

Külsőmmel nincs gond 184-5 cm magas vagyok,lábakban erős vagyok (régen úszásra,focira jártam) felső testem átlagos,hasamon van egy kis felesleg de csak akkor látszik ha leülök.Vállaim szélesek,sokak szerint idősebbnek nézek ki.

8-ból ballagtam volna,de hatosztályosba mentem.

3. lányt óvodás korom óta ismerem,régen tetszettünk egymásnak.Lehet nem akar kapcsolatot?


2013. jún. 21. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ne
2013. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi szépen nagyon aranyos vagy [ez után ez következett:] (de csak legyünk barátok) EZ EGY FASZSÁG a lányok nem basznak csak lebasznak. A gyerekek pedig csak azé vannak mert valamit jó csinált a nő meg a csávó is. NEM VAGYOK TUDATLAN az egyik legnagyobbtól tanultam Mysterytől de félúton meguntam mert rájöttem milyen köcsögök a lányok és annyira meguntam, hogy ha meglátok egy csajt jégkockának látom.
2013. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!