Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sikeres, magabiztos nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sikeres, magabiztos nőt hogyan és miként tudnál elcsábítani?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
1-es, biztos, hogy te nő vagy? xD
2016. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. rendkívül előnyös és vonzó külsővel, illetve "hűvös,magabiztos" viselkedéssel...Az ilyen párosítás a férfi részéröl úgy szokott hatni a "sikeres és magabiztos nőkre", mint lepkére a méz...Úgyhogy mégcsak nemis kell udvarolni az ilyen nőknek,mert udvarolnak azok nagy lelkesen saját maguk a fent vázolt típusba tartozó úriembernek...
2016. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyvonalúnak kell lenned. Sikeres, magabiztos nőnél nincs helye kicsinyeskedésnek. Nincs helye fillérezésnek, meg nem viszed haza, mert már alig van pénzed benzinre, menjen vonattal. az ilyen szituk felejtősek, mert akkor te is felejtős leszel.

Jah, az sem árt, ha te sikeresebb vagy mint ő, mert csak olyannal áll le, aki már letett annyit az asztalra, mint ő. Büszke a sikereire, méltasd. Ismerd el a teljesítményét, ha már túlszárnyalni nem tudod.

2016. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Humor! Es éreztetni kell vele, hogy egy szinten vagytok, másképpen nem fog működni. Nem félünk a farkastól, mert különben be fog kajalni. De ez valószínű a felszín amit te látsz, minden sikeres ember egy maszkot visel, s alatt ott van az a személyiség amit nem mutathat meg senkinek, mert sebezhetővé válik. De előbb humorral ezeket at kell törni.

Összesen egy ilyen tapasztalatom volt, egy jogász nemzetközi üzletkötő lánnyal. Mar húztam az elso perctől fogva. Szia, láttam, hogy késtél az ertekezletrol, biztos a sminkedet igazgattad. Mivel látta, mosolygok, s nem bunkon mondtam igy beszédbe elegyedtunk. Aztán jött a sablon bla-bla, amivel próbálta játszani az erős not, erre a kapucnit ami kabátján volt ra dobtam hátulról a fejére, S röhögtem, bocs megbotlott a kezem. Elhiheted, hogy ezt vele mar évek óta senki nem merte megtenni. Ezután mar normálisan viselkedett.

2016. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelmesnek kell lenni és bizony udvarolni kell, szavakkal is akár.
2016. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sikeres magabiztos nők sem mind egyformák ám.
2016. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, na és volt valami köztetek a csajjal?
2016. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!