Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki belsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki belsőleg érett (egy fiú szemében)?

Figyelt kérdés

Fiúk!Ha egy lány megtetszett külsőleg, majd kicsit megismerted, aranyosnak találtad de még azt gondoltad hogy hát még kislány..(a lány 15) és rá 1,5 évre mikor már 16-17 éves lett, akkor mért gondoltok még mindig ugyanúgy rá? :)

Vagy egyáltalán mitől lesz valaki a szemetekben érett(nem külsőleg)?


2010. ápr. 2. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... ezt leírni így nmetom... ezt érezni kell :D

Bocsi de sztem ez van...

2010. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

próbáld meg a kedvemért :).. csak most van egy fiú akivel ez van, és néha látom h kicsit ledöbben hogy huh ő télleg nem olyan kicsi mint mikor megismertem.. csak akkor is idegesít hogy első sorban úgy van vele hogy hát még kislány..

de azért vannak olyanok is akik mondták h hú érett vagy a korodhoz képest :)(nem külsőleg..)

2010. ápr. 2. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A gondolkodásmód változik meg. Egyszerre árad nyugalom, finom nőiesség az egész lényéből. Lehet vele hosszan beszélgetni akármiről, nincs kínos csönd. Nem vihog állandóan, tudja értékelni az apró dolgokat.

Rengeteg ilyesmi van, a második mondat a lényeg.

2010. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Oakwood:Okos szokások Mit jelent érettnek lenni? /Bagolyvár Könyvkiadó 1999/
2010. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ilyesmire gondoltam én is, de ez nem fogalmazódott meg bennem így :) és az a belső nyugalom talán télleg hiányzik belőlem..
2010. ápr. 6. 22:51
 6/6 Thurston ***** válasza:
Például hogy nem gondolkodik azon, hogy érett-e, és csak magát adja...
2010. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!