Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam a nőkkel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam a nőkkel nem akarok velük hosszútávra tervezni, csak visszajáró vendégként számíthatnak rám?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha fizető vendég vagy :)
2016. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Kb. ezzel aláírod a szakítást. Nagyon elkeseredett/kivénhedt nőnek kell lennie, ha szeretőre szorul egy szerelmi kapcsolat helyett.
2016. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ezt így nyíltan kijelented akkor egyiknél sem leszel visszajáró vendég, hacsak nem éri meg nekik valamilyen szinten.

Mivel az érzelmek náluk is kiesnek ilyenkor ezért ez csak akkor fog megvalósulni, ha külső vagy szexuális teljesítmény terén nekik is megéri az, hogy ott vendégeskedj. Természetesen mivel a szexuális teljesítmény kérdése kiesik a fenti akadályok miatt így marad a jó külső.

Tudod nem véletlenül vannak a nő annyiszor kihasználva. Ha elmondod, hogy szexet akarsz akkor lapát, ezért aztán a férfiak többsége úgy ér el sikereket, hogy behülyítik a nőt amíg szét nem rakja a lábát.

2016. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem ha találkozok velük bárhol vagy netán nyomulnának rám nem akarok bántóan fogalmazni,úgy szépen akarnám tálalni.Nem kell rögtön a fizetős magra gondolni:)
2016. márc. 9. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen direkt alkalmi kapcsolat kereső oldalak,ott biztos nem értenétek félre egymást :) Másik meg ha nem is kp-ba fizetsz,akkor ne legyünk ilyen nyersek :) Nos akkor is el kell vinni vacsizni,wellness,kis ajándékok stb és lenne olyan aki már ettől nem éreznél rosszul magát,sőt :))
2016. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 ös akkor te tudsz valamit:)
2016. márc. 9. 22:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos nem tapasztalatból írtam,egyébként nő vagyok :D ÁÁ ezt úgy se veszi be senki,pedig tényleg csak sokat olvasok és tájékozott vagyok :))
2016. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden értek akkor:D elég jól tájékozódsz :D Egyébként mit gondolsz nőként erről?
2016. márc. 9. 22:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt amit már előbb is leírtam :D Egyébként én nem mennék bele ilyesmibe,mert komoly kapcsolatban vagyok,de ha hajadon lennék akkor sem szerintem.Jobb ha közlöd mik a szádékaid,persze csak finoman és majd a csaj eldönti hogy kell e neki ez vagy nem ;)
2016. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szép kibuvó mit ne mondjak:)Na jó elhiszem neked:D De mondjuk jó kis tanácsadó vagy ,valamit azért akkor is tudsz.Mondjuk ha nem lenne pasid ,szerintem lehet befűztelek volna ezt így nem tudhatod:)de ha randiztunk volna is azt nem kell tudni a pasidnak:D:D jó ez a vicc része volt.Persze finoman közölném egy kifinomult úriember módjára:)
2016. márc. 9. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!