Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves lány vagyok és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány vagyok és már többen mondták mostanában, hogy 30-nak nézek ki. eléggé kiakadtam. Van valami visszaút? Lehet túl sokat sminkeltem.

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

1. lehet h csak szórakoztak

2. lehet h tényleg annyinak nézel ki

3. lehet h a sminktől

4. lehet h mert rosszul csináltad a sminked

5. lehet h csak féltékenyek illetve rosszindulatúak

2016. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs visszaút. A párom volt barátnője most 26 éves. Úgy néz ki mint egy jó 30-as. Olyan 32-33 körülinek néz ki egyébként. Egyszerűen öreg az arca. Egyértelműen a smink tette tönkre. (olyan sportot űzött, ami megkívánta a gyakori, erőteljes sminkelést, emellett napi szinten is sminkelte magát)


Én nem igazán sminkelek, alapozót soha nem használok, korrektort is szökő évente egyszer. A szememre is nagyon szolidan, sokszor csak egy vékony kihúzás.

25 vagyok, de még most is elkérik a személyimet alkohol vásárlásnál.


Ne sminkelj, hidratálj. Visszacsinálni nem tudod, de megállíthatod valamennyire.

2016. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Lehet nem tudsz sminkelni normálisan:)
2016. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem kell ezzel foglalkozni. Én általános iskolában is 20-nak néztem ki és 27 évesen is 20-nak nézek ki. Az emberek nem tudják eldönteni mi van.


Viszont a sok smink az tényleg tönkre vághatja hosszú távon a bőrt :/

2016. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én meg gimi óta, kb. 16 éves korom óta sminkelek napi szinten, 25 vagyok de az átlag 22 tart... elég zsíros az arcbőröm az pl ebben az esetben kifejezetten jól jön, mert feszesebb és nem ráncosodik.


Alapozó helyett mondjuk bb krémet használok, meg mindig kenek a fejemre smink alá hidratálót...

2016. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én férfi létemre örök 21 leszek, bárkit megkérdezek annyit mond... 24 múltam , de még mostanában is elkérik a személyimet dohányboltban

mindössze a hajviseletemtől függ

ha rövidre vágatom a hajam, akkor látszik a kopaszságom simán 30-ra mondanak, ha hosszúra meghagyom, akkor 21.

Nyáron kopaszra borotváltam a fejem plusz egy smart szemüveget is felcsaptam, rokonom rögtön: simán kinézek 30-35-nek...

Bár férfiként ezt nehéz megmondani, de szerintem nálad nem a smink lesz a befutó, hanem az öltözködés, esetleg a testalak vagy a haj. Ezekből saccolja meg egy férfi, hogy mennyi idős lehet a hölgy.

De ha küldesz képet megmondom neked mennyinek nézel ki, mivel nekem különösen jó szemem van az ilyesmihez.

2016. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pl tipikusan egy rövidebb hajú nőt könnyebb idősnek ítélni, szülés után vagy 30 felett általában a nők rövidebbre vágatják a hajukat ezt már megfigyeltem
2016. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is van olyan ismerősöm,aki még csak 20, de már 30+nak néz ki, annyi ránca van. de ő durván benne volt az éjszakai életben. meg rajta is rengeteg vakolat volt. talán ennek köszönhetően néz így ki.

használj szemkörnyékápolót és különböző szérumokat. ezek simábbá teszik a bőrt. és próbáld elhagyni az alapozót meg az egyéb kencéket a bőrödre. én korrektort használok a szemem alá, meg egyszerű szemsimket készítek. az arcomon csak hidratáló van.

sokkal szebb, mint amikor állandóan kencéztem alapozóval.

meg vágass fiatalos frizurát. világos hajszínek , vidám ruhák, fiatalos fazonban.

2016. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!