Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egy anyának/apána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy anyának/apának, hogy a lánya nem kell senkinek huszonévesen sem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anya valószínűleg aggódik, hogy így befelé forduló lesz a lánya. Az apa... hát ebben nem vagyok biztos, szerintem kevésbé zavarja, mintha túl népszerű lenne, ha érted mire gondolok.
2016. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hosszú folyamat,a szülőnek is van esélye,ideje ezt megemészteni,ahogy a lánynak is,de ez a dolog még talán nincs lejátszva.
2016. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szuloket azert az ilyesmi egy bizonyos pontig zavarja, mert mindenki szeretne a kolyket biztonsagban tudni, szeretnek ha megallapodna, feszekrakas ilyesmik, de nem mindenaron.


Ok sosem fogjak a gyereket hibaztatni, es sosem lesz ettol a gyerekuk a szemukben kevesebb, de nyilvan aggodnak erte ami termeszetes. Ez sztem minden szuloben benne van, teljesen normalis.


Mondjuk nalunk apu egyszer sem orult amikor megkertek a kezemet, mindegyiknel morgott, aztan vegul egyre igent mindtam es elfogadtak es vegulis orultek neki.


A masodik ferjemet is szeretik, szoval a szulok eleg rugalmasak. Nem tervezek harmadikat, de ha netalantan megint elhagyom az aktualist, akkor a szuleim azt is el fogjak fogadni, mert nekik az a fontos, h en boldog legyek:-)

2016. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Változó.


Én szüleim meg legjobb barátnőm szülei kb. úgy álltak hozzá, hogy jaj, biztos nekünk túl nagyok az elvárásaink meg az én szüleim még azt is hozzátették, hogy mert biztos, hogy antiszociális vagyok (rohadtul nem ismerték az emberi kapcsolataimat)... tehát kb. a gyerek hibás. Azóta mindkettőnknek lett rendes párkapcsolata.


Volt olyan ismerősöm is, akinek az apja megpróbálta elviccelni, de láttuk rajta, hogy konkrétan belebetegedett, hogy a lánya inkább az ő arcvonásait örökölte, és nem egy kifejezett csajos szépség. Nyilván egy nőies arcú lányra nagyobb a kereslet... pedig ő sem volt ronda, csak szögletesebb volt az arca, kicsit a szemei, picit fiúsabb szája... de mellé tök nőiesen öltözködött, travi fíling sem volt. Aztán ő is talált magának vkit szerencsére. De apuka magát ostorozta, és úgy gondolta, az ő hibája, mert ő adta neki azokat a géneket.

2016. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem kell senkinek.Testi, szellemi fogyatékosok, hajléktalanok, csúnyák is találnak maguknak párt.Ha akarnak! Szóval valószínűleg a kedves gyermek az, akinek nem kell senki valamilyen oknál fogva, vagy elbénázza.Az is lehet. hogy a szülők nehezítik meg a helyzetét.
2016. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd mg a szüleimet :D


De komolyra fordítva a szóót: nem tudom. Szerencsére nem zaklatnak, kérdezősködnek, de ha belegondolok, anyám az én koromban már anya volt, akkor biztos, hogy rossz neki, csak nem teszi szóvá.

2016. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kellessz??? Mert az ok miatt hibàztathatjàk magukat is. Szerintem aggódnak kicsit, azt akarjàk, hogy legyen pàrja de sose talàlkoztanak:)) nehogy zavarja a karrier épìtésében, vagy tanúlmànyaiban.
2016. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!