Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmennek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmennek vele vagy sem?

Figyelt kérdés

A volt párom ma hívott el,hogy segítsek Neki cipőt vásárolni, mert ő nem tudja milyet vegyen. ÉS nem tudom igent mondjak vagy sem? ÉN még mindig szeretem, de anno azt mondta mi sosem leszünk együtt. S mikor pár hete összevesztünk akkor is ezt mondta. Viszont minden alkalommal Ő keres engem. És ellentmondásos dolgokat ír/tesz. Nem akarom magam beleélni,mert az nekem lesz rossz úgyis, viszont azt is tudom,ha talizunk úgysem fogjuk tudni megállni,hogy ne érjünk egymáshoz.Ne csókoljuk meg egymást.

Mit tegyek?



2016. márc. 1. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért keres ez a pasi? Lehet, hogy te vagy neki a pótlék?

Az értékrendedet kéne tisztábatenni!

Megéri? vagy Nem?

2016. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem éri meg foglalkozni vele, ugyanez volt velem, csak én egy évig hagytam mert szerettem, közben beleszeretett másba és összejöttek, amit titkolt és olynaokat mondott, h gondolkozzak rajta, van-e közös jövőnk :D:D-.-
2016. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!