Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párkapcsolatok hány százalékában van jelen ilyen szintű kémia?

Figyelt kérdés

Nekem az első párkapcsolatom volt olyan szintű, hogy amikor bizonyos okból kifolyólag napokig nem fürödtünk max strandon voltunk, és izzadt volt a barátnőm még jobban beindultam. Nem arra gondoltam, hogy büdös, hanem megvadított egyszerűen az izzadság szaga


Azóta se éreztem hasonlót, és most félre értés ne essék, ápoltság nálam alapkérdés, és ezt elvárom a páromtól is! De a rendszeres tisztálkodás ellenére nyáron a nagy melegbe ha egyik nap mégse fürdesz le meg kicsit megizzadsz szerintem abban nincs szégyenli való.

De én azóta nem éreztem ilyen szintű kémiát senki iránt, egyéb iránt most is boldog kapcsolatban élek immáron egy éve, és remélem ő az igazi számomra, örülnék ha ilyen nő lenne egyszer a gyermekeim édesanyja.

De ilyen szintű kémia nincs köztünk, igazából nem is elvárás részemről, csak emlékszem még milyen volt életem első kapcsolata amire nagyon sokáig vártam, és tényleg akkor azt hittem örök életre szól, de végül a lány másba szeretett bele...


2016. márc. 10. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Az izzadtság (amikor még a ruházat nem itta be) tele van feromonokkal, valamilyen szinten természetes, hogy beindít.

De tény, hogy van, akinek jobban hatnak a feromonjai, másnak meg kevésbé.

2016. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem eddig csak a mostani barátommal van ez. Imádom a használt pólóit szagolgatni :D és őt is beindítja az "alapszagom". (=nem vagyok izzadt, büdös, de frissen fürdött illatozó sem)
2016. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap kémia, nem törvényszerű, hogy annak fog legjobban bevonzani az illata, akivel aztán leéled az életed. A feromonok furcsaságokra képesek. Eleve nem voltam együtt soha senkivel,akinek nem tetszett az alapillata(evvel szerintem majdnem mindenki így van,legalábbis aki ösztönből is és nem teszem azt érdekből választ). Nekem ez is szerencsésen alakult, a férjemétől a mai napig megveszek, pedig nem vagyunk épp friss házasok, de soha nem éreztem még az övénél vadítóbb illatot. Mindig mikor mondja, hogy elmegy letusol,,mert megizaddt és büdös én jókat nevetek, hogy nekem az is finom. Még tavaly is mikor elutazott és beszéltünk, mondtam, hogy a polójában alszom és sajnálom, amiért ilyen "beteg" vagyok, de csak annyit mondott, hogy ennél defektesebb dolgot még sosem talált kedvesebbnek, (nyilván arra gondolt, hogy előtte 2 napig ő aludt benne előtte és elvileg a szennyesbe szánta, nem a feleleségére :D ).
2016. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnám megmondani, hogy milyen az arány a kapcsolatokban. Nekem ez mindig alapvető volt. Az is beindít, ha a friss, fürdés utáni kellemes lányka-illatot érzem a páromon, de ugyanúgy imádom a testszagát, izzadságát is.

Akinek nem jön be az illata, az nem jön be amúgy sem.

2016. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akivel most találkozgatok, azzal kb ez áll fenn. Én is folyton állok emiatt. Persze zavarja hogy szagolgatom, meg panaszkodik hogy büdös, de hát ez van. :)
2016. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad azért volt ilyen vonzó az a lány, mert az első volt az életedben. Tudd be ennek a ténynek, és ne ezen mérd le a kapcsolat hőfokát.
2016. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt könnyem meg tudom mondani. 11 nővel voltam az életben és 5-tel voltam tartósabb kapcsolatban is.


Ezek közül eggyel volt meg ilyen szintű fizikai vonzalom egymás iránt.


24/F

2016. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!