Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső szemlélő miből veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemlélő miből veszi észre, hogy két ember közt működésbe lépett a kémia?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintet és testbeszéd. De olyan is van, hogy fotókon nagyon egymásban vannak, a tekintetek meg ...
2016. febr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja.
2016. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy egymásra néznek.. Nem is volt egyszerű titkolni a többi munkatárs előtt. Néhányan talán észrevették, bár nem tették szóvá soha.
2016. febr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Kémia" csak egy gagyi műszó, szóval sehonnan.
2016. febr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk észre is vették a munkahelyen.

Bár volt ami szerintem is feltűnő volt: Nő a folyosón van, szomszéd irodából kijön a férfi, összenéznek (közben ragyognak) és meg sem moccannak, majd rájönnek hogy mit csináltak és folytatják az előző dolgukat (mennek tovább). Aki ezt látja és nem veszi észre, az hülye.


Amúgy nézés, összepillantás, társaságban közelebb állnak egymáshoz, mint két idegen vagy munkatárs. Keresik egymás társaságát, mikor a munka nem is indokolná ennyiszer. Egyszerre eltűnnek.

2016. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Mesélj kérlek zaftos részleteket!!!

Mert én már nem élhetem át...

2016. febr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: köszönöm a helyesléseket. Hozzáteszem, hogy számomra még az sem teljesen tiszta, ha a társaságban a srác magához húzza mindenestől a csajt és kicsit felemeli, megcsókolja. Láttam már teljesen érdekházasságot, amelyet többször így demonstrált a srác mindenki előtt, persze csak a villogás miatt.

A kémia az egymásra hangolódás, hasonló karakter és kölcsönös vonzalom összessége a szerelemben és igenis létezik. Talán még a gyors fellángolást is lehet kémiának nevezni, egy ideig.

2016. febr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Itt amúgy arra gondoltam, mikor valakik (még) nem alkotnak egy párt. Tehát nem az ilyen magához rántja egyértelmű dologra gondoltam.

2016. febr. 29. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Abból, hogy őt nem veszik észre.
2016. márc. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!