Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fantáziálok más pasir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fantáziálok más pasiròl? Miért van ez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. 1 éve boldog pàrkapcsolatba élek egy velem egy idős fiùval.2 napja elkezdtem fantáziálni egy olyan srácròl akiről tudom hogy szerelmes belèm.De mostani párom nagyon szeretem.

2016. márc. 10. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
*pasimat,barátomat
2016. márc. 10. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mert emberből vagy
2016. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami talán nincs meg jelenleg a kapcsolatodban, amiről nem is igazán tudsz. Valami hiányzik. Így beleképzeled, hogy a másikban biztos megvan ez a hiány.


Találd ki, hogy mi hiányzik a kapcsolatodból jelenleg, old meg a problémát és nem fogsz arról az illetőről fantáziálni. :)

2016. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg azért, mert sokaknak akármennyire is nem tetszik, de állatok vagyunk. Ösztönökkel. 19 évesen meg ezek az ösztönök hormonokkal megtoldva és sok más tényezővel még, arra sarkallnak, hogy dugjunk mint a nyulak. Szerintem ez a legegyszrűbb megoldása annak, hogy miért fantáziálsz egy másik pénisszel rendelkező egyedről, főleg úgy, hogy tudod is, hogy belógatná neked.
2016. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!