Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik fogamzásgátlót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik fogamzásgátlót szednek! Ti akartátok elhagyni az óvszert, vagy inkább a párotoknak volt fontos? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

én mondtam, hogy inkább tabit szednék, nem erőltette, nem szólt bele. megbeszéltük. ennyi

N27

2016. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem szedtem, de "finoman" mindkét pasim "erőltette".
2016. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

Az exem azt mondta, inkább szakít velem, mint hogy miatta kezdjem mérgezni magam, ő ragaszkodott a gumitól, amitől folyton viszkettem, meg fájt a szex :/

A mostani páromnak én hoztam fel, hogy amint időm engedi, repülök dokihoz és íratok fel, támogatta.

Engem is kizökkent, hogy előjáték STOP, lámpa fel, gumiért turkálás, stb, plusz sokkal jobb nekem is, ha a páromat érzem, nem egy gumidarabot, teljesen más. :)

22/L

2016. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*ragaszkodott a gumiHOZ
2016. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

A pontozás alapján előjöttek csendben a gumifanok, akik szerint nem is nő az, aki szeretné érezni a párját, és csakis a férfiak erőltethetik a fogamzásgátlót...

Akkor mégis miért van az, hogy nők milliói szednek a világon fogamzásgátlót? Vajon mindegyiket kényszerítik rá?

2016. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ~OnLány~ ***** válasza:

Én pacsiztam mindenkit :)


Nem szedek tablettát,de kipróbálnám,már gondolkoztam rajta egy időben.Csak félek,hogy bekövetkezhet egy nem kívánt terhesség,ami tényleg nem hiányozna,hiszen még férjnél sem vagyok.

De jó volt elolvasgatni a válaszokat és úgy látom,emiatt kár aggódni.

Hozzáteszem,hogy nem vagyok nagyon gumipárti sem,de nem panaszkodom arra sem,még szakadt ki egyszer sem,hogy lekopogjam.

20 L

2016. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én allergiás vagyok a latexra, a latexmentes gumi meg egy vagyon volt akkoriban, úgyhogy saját döntésem volt, hogy szedni kezdem. Egyszer abbahagytam két kapcsolat közt, soha többet. Azóta mindig úgy kezdem a kapcsolatokat, hogy megmondom, hogy ideiglenesen gumit kell használni, de mivel szedek gyógyszert is, hamarosan elhagyhatjuk. Viszont arra is mindig figyelmeztetem őket, hogy vissza kell majd térnünk a gumira, ha pl antibiotikumot szedek vagy elkapok egy hasmenéses vírust. Nem volt még hiszti belőle, de nem is lennék olyannal, akinek ez nem felelne meg.

25

2016. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!