Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki vagy csak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki vagy csak azt vette észre hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Minden nap mikor először meglát olyan furán néz rám, mint aki megilletődik.Régen tetszett, most is tetszik és észrevette hogy figyelem és azt is szerintem hogy zavarban vagyok.Bár a szemkontaktust mind2en kerüljük, egy csoportba járunk, bár csak heti 1 órát, főleg ezért.tetszhetek neki vagy pont hogy nem?
2010. ápr. 2. 15:52
 1/6 anonim válasza:
Hát ha megilletődik akkor lehet benne valami. Én is hasonló hejzetbe vagyok én se értem a lányokat XD
2010. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na én ugyan ebben a szituban vagyok,csak nem egy csoportba járunk.

Mondjuk ott én vagyok a lány,de én biztosan állítom neked,hogy a csaj beléd van esve,és csak azt várja,hogy oda menj hozzá beszélgetni.

Hajrá!

2010. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én már nemtom' mit is higgyek...

Az én nyelvi óra csoportomban is van egy csaj, állandóan bámul hátra, de múltkor pl arra sem méltatott, hogy visszaköszönjön,pedig hallotta hogy köszöntem neki.

Magyarán valszeg nem jövök be neki, mégis néz heti 3 órában. mellettem egy 100kilós 170cm-es gyerek ül, őt nem bámulhatja...

2010. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szerintem eggyértelműen tetszel nek: D A mai fiúk eléggé nyuszik így szerintem lépned kéne felé...

ja és abba se halsz bele ha nem jön össze de legalább tudni gogod hogy mi a szitu.jobb mintha meg se próbálnád.

2010. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:15-nek: Én múltkor úgy voltam, hogy nézegettem, egy srácot, aztán ráeszméltem, hogy lehet kicsit túlságosan is. Utána egy ideig direkt kerültem a tekintetét, nem őt, csak a tekintetét. Már nem tudom mire volt jó, de akkor nagyon jó ötletnek tűnt, hogy hagyom, hogy észrevegyen, meg minden, aztán meg egyszercsak hirtelen többé rá se nézek. :)

A kérdésre: Mondjuk hogyha minden nap furán néz rád, akkor lehet télleg hogy tetszel neki. Mer ha valami fura lenne rajtad, azt már megszokta volna. :D Meg ha ő is kerüli a szemkontaktust, akkor lehet, hogy félénk. Sztem bármi lehet. :D Köszönj neki!

2010. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amúgy én is azt csináltam mint a 14.50-es és minden nap mikor először meglát és a szemébe nézek akkor olyan fura a tekintete, mint aki megilletődött, amúgy nem szemezgetek vele csak sokszor nézek rá( úgy hogy ne tűnjön fel neki), vagy kerülöm a tekintetét mert pirulnék.
2010. ápr. 5. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!